آیفون جدید اپل از روز ۲۵ سپتامبر عرضه می‌شود[شایعه]

شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

آیفون جدید اپل از روز 25 سپتامبر عرضه می‌شود[شایعه]

در حالی که هنوز اخبار و اطلاعات رسمی مربوط به سیستم عامل آی او اس ۹ اپل منتشر نشده، هر روز اخبار جدیدی در رابطه با آیفون‌های بعدی اپل در منابع اینترنتی ارائه می‌شود. بر اساس گزارشات پیشین، آیفون جدید اپل با نام آیفون ۶S و یا آیفون ۷ عرضه خواهد شد و دوربین اصلی آن را سنسوری ۱۲ مگاپیکسلی تشکیل خواهد داد.

همچنین گفته شده که اپل بالاخره در این محصول از رمی ۲ گیگابایتی استفاده خواهد کرد. اما بنا به اطلاعاتی که امروز به دست ما رسیده، آیفون ۶S یا آیفون ۷ اپل از روز ۲۵ ماه سپتامبر امسال عرضه می‌شود. با این وجود صحت کامل این خبر هنوز رسما تایید نشده، اما عرضه‌ی ایفون جدید اپل طی این بازه‌ی زمانی و از روز بیست و پنجم ماه سپتامبر منطقی به نظر می‌رسد.

نکته‌ی جالب توجه‌ای که احتمال عرضه‌ و رونمایی از آیفون جدید اپل را در روز بیست و پنجم ماه سپتامبر بیش از پیش پر رنگ می‌کند، مصادف شدن این تاریخ با روز جمعه است. اپل همواره آغاز فروش آیفون‌های جدید خود را از روز جمعه آغاز می‌کند، بنابراین و با توجه به این موضوع احتمال عرضه‌ی آیفون ۶S اپل در روز بیست و پنجم ماه سپتامبر بیشتر می‌شود.

بر اساس اطلاعاتی که هم اکنون ارائه شده، به نظر می‌رسد که اپل از روز ۱۸ ماه سپتامبر پیش فروش یا پیش سفارش آیفون‌های جدید خود را به طور رسمی آغاز خواهد کرد. بنابراین یک هفته پس از آغاز پیش فروش آیفون‌های جدید اپل شاهد عرضه‌ی رسمی آن خواهیم بود. البته گفته شده که عرضه‌ی زود هنگام و ابتدایی آیفون‌های جدید اپل مطابق با شرایط فوق تنها مختص ایالات متحده و بازارهای بریتانیایی خواهد بود. از اینرو سایر بازارهای جهانی نظیر بازارهای آسیایی و … می‌بایست مدت زمان بیشتری را برای عرضه‌ی آیفون‌های جدید اپل صبوری کنند.

اما اطلاعاتی که امروز منتشر شده از کدام منبع به دست آمده است؟ این اطلاعات جدید امروز صبح از سوی منابع داخلی کمپانی وودافون (Vodafone) در بریتانیا فاش‌سازی شد. این کمپانی مسئول مستقیم و درجه‌ی یک عرضه‌ی ایفون‌های جدید اپل در بازارهای بریتانیایی خواهد بود، بنابراین چندان جای تعجبی ندارد که این منبع زودتر از هر منبع دیگری به اخبار مربوط به زمان عرضه‌ی آیفون‌های جدید اپل دسترسی پیدا کند.

جالب است بدانید که منبع وودافون در اخباری که ارائه کرد، به نام دقیق آیفون جدید اپل اشاره‌ای نکرده است. بلکه تنها از عبارت “new iPhone” به معنای “آیفون جدید” استفاده کرده است. بنابراین هنوز به طور قطعی مشخص نیست که آیفون یا آیفون‌های جدید اپل با چه نامی رونمایی می‌شوند. با این وجود احتمال نامگذاری این محصولات با عنوان آیفون ۶S متحمل‌تر از عنوان آیفون ۷ به نظر می‌رسد. همچنین انتظار می‌رود که اپل آیفون جدید خود را نیز مانند آیفون ۶ در دو نسخه‌ی مجزا عرضه کند. در هر صورت باید منتظر اخبار رسمی مربوط به این محصول باشیم.

منبع gsmarena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • چند تصویر واقعی از آیفون ۶s با رنگ رزگلد
  • آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس مجهز به ۲ گیگابایت حافظه رم می باشند
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 3 = یک