کشور بریتانیا بالاترین سرعت اینترنت ۳G و ۴G را ارئه می دهد

یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ ۲۰:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کشور بریتانیا بالاترین سرعت اینترنت 3G و 4G را ارئه می دهد

بر اساس گزارشی از Akamai، کشور بریتانیا به طور متوسط سریع ترین خدمات اینترنت همراه ۳G و ۴G را در سال ۲۰۱۵ ارائه می دهد؛ با موبایل مگ همراه باشید.

بر اساس آمار و ارقام، متوسط سرعت اینترنت موبایل ارائه شده به شهروندان کشور بریتانیا دو برابر بیشتر از دومین کشور جهان در این رتبه بندی می باشد. این گزارش نشان می دهد که هر شهروند بریتانیایی به طور متوسط از اینترنت با سرعت ۲۰٫۴ مگابیت در ثانیه بهره مند است که این رقم نسبت به آخرین آمار و ارقام در سه ماهه ی گذشته تا ۲۷ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر کشور بریتانیا به عنوان اولین کشور دنیا در ارائه ی پرسرعت ترین اینترنت ۳G و ۴G، مقام نخست را در این رده بندی به خود اختصاص داده است. کشور دانمارک که در رتبه ی دوم جهان قرار گرفته است ، به طور متوسط نصف این میزان سرعت اینترنت موبایل را به شهروندانش ارائه می دهد که سرعتی برابر با ۱۰ مگابیت در هر ثانیه می باشد.

در این رتبه بندی کشور بریتانیا همچنان از کشور هایی مثل سوئد با ارائه ی سرعت ۸ مگابیت در ثانیه (رتبه ی سوم)، روسیه با ارائه ی سرعت ۷٫۵ مگابیت در ثانیه (رتبه ی چهارم) و ایالات متحده آمریکا با ارائه ی سرعت ناچیز ۴ مگابیت در هر ثانیه، در سطر رده بندی جهانی قرار گرفته است.

در این رده بندی پایین ترین میزان متوسط سرعت اینترنت موبایل توسط کشور ویتنام به شهروندانش ارائه می شود که معادل ۱٫۳ مگابیت در هر ثانیه است.

اما به لحاظ بالاترین سرعت اینترنت موبایل قابل ارائه، کشور استرالیا از انگلیس پیشی گرفته است و بالاترین سرعت اینترنت موبایل تا ۱۴۹٫۳ مگابیت در ثانیه را ارئه می دهد. در مقایسه با آن، بالاترین سرعت اینترنت موبایل ارائه شده در کشور بریتانیا برابر با ۹۰٫۰ مگابیت در ثانیه است.

آقای دیوید بلسن، مدیر ارشد صنعت و اطلاعات در Akamai و همچنین انتشار دهنده ی این گزارش اشاره به این موضوع دارد که:

“در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۵ ما با نتایج مثبتی در تمام معیار های کلیدی روبرو شدیم. افزایش سرعت پهنای باند جهانی نشان از تعهد مداوم به ارائه ی استانداردهای بالاتر می باشد.”

وی در اینباره اضافه کرد:

” در حالی که ارائه ی خدمات اینترنت در مناطق مختلف سراسر جهان متفاوت است اما بالاترین پهنای باند متعلق به کشورهایی با جمعیت بالاتر می باشد که از حمایت و پشتیبانی قوی دولت برخوردار هستند و همچنین آن دسته از رقبایی که ارائه دهنده ی خدمات  اینترنتی می باشد.”

منبع E-Teknix
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


4 + سه =