فاکسکان تولید تلفن های هوشمند نوکیا را برعهده می گیرد (شایعه)

دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ ۲۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

فاکسکان تولید تلفن های هوشمند نوکیا را برعهده می گیرد (شایعه)

نوکیا به تازگی اعلام کرده که قرار است در سال ۲۰۱۶ با نام برند خودش به بازار رقابت تلفن های هوشمند برگشته و مجددا به تولید تلفن های هوشمند بپردازد. با موبایل مگ همراه باشید تا بینیم نوکیا چه برنامه ای برای ورود به بازار تلفن های هوشمند دارد.

بازگشت نوکیا به عرصه ی تولید تلفن های هوشمند برای بسیاری از طرفداران این برند خبر خوبی است این کمپانی که مدتها یکی از مهم ترین و محبوب ترین شرکت های تولید موبایل به حساب می آمد مدتهاست که در رقابت با سایر کمپانی و گوشی ها حرفی برای گفتن ندارد.

پیش از این  در اخبار آمده بود که نوکیا تنها طراحی تلفن های هوشمند اندرویدی آینده اش را برعهده می گیرد و تولید تلفن های هوشمندش را به شرکت دیگری می سپارد. با این حال اکنون شایعاتی از طریق سایت NokiaPowerUser  به گوشی می رسد که این شریک تجاری که نوکیا قرار است تولید تلفن های هوشمندش را به آن بسپارد ،احتمالاً کمپانی تایوانی فاکسکان خواهد بود.

همکاری این دو شرکت چندان جدید نیست چرا که قبلا نیز  فاکسفان ، نوکیا را در تولید تبلت محبوب N1 یاری کرده بود و تولید این تبلت را بر عهده داشت.

فاکسکان تولید تلفن های هوشمند نوکیا را برعهده می گیرد (شایعه)وب سایت NokiaPowerUser در گزارش خود اضافه کرده است که کشورهای هند، چین و برخی از کشورهای اروپایی اولین بازارهایی هستند که نوکیا تلفن های هوشمند جدیدش را در آن ها عرضه می کند و در آینده به کشورهای دیگر وارد خواهد شد. 

منبع ubergizmo

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نوکیا به دنبال شریک برای تولید تلفن هوشمند
  • آیا نوکیا و بلک بری در تولید محصولات اندرویدی موفق خواهند بود؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    پنج − = 2