iOS 8.4 با سرویس موزیک اپل عرضه شد

چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۹:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اپل امروز همزمان با عرضه iOS 8.4 ، از سرویس موزیک خود با نام اپل موزیک به همراه نرم افزار باز طراحی شده موزیک خود رونمایی کرد. با موبایل مگ همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار شما بگذاریم.

iOS 8.4 با سرویس موزیک اپل عرضه شد

افرادی که دستگاه خود را به iOS 8.4 به روزرسانی نمایند، می توانند از سرویس موزیک اپل و همچنین کانال B1 که فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده و رایگان نیز هست، استفاده نمایند. سرویس اپل موزیک نیز یک سرویس جدید است که به iOS 8.4 اضافه شده است و در ابتدا، سه ماه رایگان در اختیار کاربران خواهد بود. بعد از این مدت، هر کاربری که نیاز به ادامه داشت، می تواند با پرداخت ماهانه ۱۰ دلار مشترک این سرویس شود و از خدمات آن استفاده نماید. در صورتی که در جمع خانواده خود می خواهید از این سرویس استفاده نمایید، می توانید این کار را با پرداخت ماهانه ۱۵ دلار انجام دهید. در این صورت، شش نفر از افراد خانواده می توانند به صورت همزمان از این سرویس استفاده نمایند.

سرویس اپل موزیک به کاربران این اجازه را می دهد تا از آرشیو ۳۰ میلیون آهنگ استفاده کنند. در حال حاضر، ورژن رایگان به همراه تبلیغات این سرویس در دسترس نیست.

کاربرانی که دیوایس آنها روی iOS 8.3 هست، می توانند به صورت OTA به نسخه جدید به روزرسانی نمایند.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


7 + = چهارده