آیفون ۶ اس، همان آیفون ۶ با تغییرات درونی

چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

پاییز امسال، انتظار می رود که اپل از آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس رونمایی کند. یکی از افرادی که در قسمت تولید اپل حضور دارد، عکس هایی از آیفون ۶ اس و آنچه که از آن انتظار می رود را در فضای مجاز منتشر نمود. با موبایل مگ همراه باشید تا آنها را ببینیم.

عکس های داخل بدنه نشان دهنده این موضع است که اپل از سیستم جدیدی در طراحی مادربورد آیفون های جدید استفاده خواهد کرد. با بهره گیری از تکنولوژی ( SiP ( System in Package و فراهم شدن فضای بیشتر براب باقی قطعات، متخصصان اپل این امکان را خواهند داشت که باطری های بزرگتری را تولید و برای نسل بعدی آیفون مورد استفاده قرار دهند.

آیفون 6 اس، همان آیفون 6 با تغییرات درونی

همانطور که پیشتر در موبایل مگ به استحضار شما رساندیم، اپل با استفاده از مواد و متریال جدید، موفق به حذف خطوط آنتن از روی بدنه آیفون ها شده است. اما چیزی که در این عکس ها مشاهده می شود، این است که خطوط آنتن هنوز بر روی بدنه آیفون های نسل جدید به چشم می خورد. میکروفون، اسپیر و پورت های ارتباطی دستگاه نیز دقیقا همانند آیفون ۶ و ۶ پلاس، سر جای خود باقی مانده اند. مورد دیگری که قابل مشاهده است، این است که بر خلاف برخی شایعات، اپل از تکنولوژی دو دوربین برای آیفون نسل بعدی خود استفاده نخواهد کرد. ما انتظار داریم که اپل بعد از مدت ها، یک پرش مگاپیکسلی در دوربین آیفون خود به وجود آورده و آن را از ۸ به ۱۲ برساند.

در کنار موارد فوق، بر اساس شایعات بسیار زیادی که مطرح شده است، انتظار می رود که آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس دارای فناوری فورس تاچ ( Force Touch ) که اولین بار در اپل واچ مورد استفاده قرار گرفت، باشند. این تکنولوژی به کاربر این اجازه را می دهد تا با میزان فشار وارد بر صفحه نمایش دستگاه، عملیات خاصی را برای آن تعریف کرده و از دستگاه انتظار انجام آنها را داشته باشد.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آیفون ۶ اس ، چهار برابر محبوب تر از ۶ اس پلاس
  • آموزش نحوه کار با ۳D Touch
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    سه + 5 =