کمپانی کاسیو هم مشغول ساخت ساعت هوشمند است

جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اخبراً اخباری به گوش می رسد که حاکی از ورود کمپانی کاسیو (Casio) به دنیای اسمارت واچ ها یا به عبارتی دیگر ساعت های هوشمند می باشد. این امر، یک بازگشت شکوهمند برای کاسیو خواهد بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

کاسیو، شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی است که در حوزه ی تولید انواع ماشین‌حساب، ساعت اتمی و ساعت مچی، انواع دوربین، پرینتر، تلفن همراه، لپ‌تاپ، انواع آلات موسیقی و سازها حرفی برای گفتن دارد. این شرکت اولین ماشین حساب تصویری جهان را طراحی و عرضه کرد.کمپانی کاسیو هم مشغول ساخت ساعت هوشمند است

قرار است که شرکت کاسیو تا پایان ماه مارس سال ۲۰۱۶ مصادف با فروردین ماه ۱۳۹۵ محصول خود را راهی بازار های ژاپن و ایالات متحده ی آمریکا کند. قیمت ساعت هوشمند کاسیو حدوداً ۴۰۰ دلار تخمین زده شده است. سازندگان ساعت های هوشمند کاسیو ادعا می کنند که در طراحی و کارایی محصولشان، بهبود هایی انجام شده است. بر اساس مصاحبه ای با مدیر و بنیان گذار این شرکت، آقای کاشیو، ساعت های هوشمند کاسیو نیز مانند ساعت های اپل در طرح ها و رنگ های متفاوتی عرضه خواهد شد. وی در ادامه خاطر نشان کرد:

ما امیدوار هستیم که فروش خود را به بیش از ۱۰ میلیارد یِن (¥) یا به عبارتی دیگر ۸۰ میلیون دلار برسانیم و هر زمانی که ممکن باشد، این کار را خواهیم کرد. ما برنامه های زیادی برای گسترش بازارمان داریم.

جالب است بدانید که شرکت کاسیو زمان خوبی را برای ارائه ی محصولات جدیدش انتخاب کرده است؛ 

کمپانی نام برده شده، در سال گذشته فروشی برابر با ۱۵۳ میلیارد یِن یا به عبارتی دیگر ۱٫۲۲۴ میلیارد دلار داشته است.

شاید پیش خود فکر کنید که با این میزان فروش، چرا کاسیو در فکر فروش ۸۰ میلیون دلاری است؟ در پاسخ باید گفت که به دلیل وجود رقبای سرسختی مانند اپل واچ ها، سطح توقع کاسیو نیز کاهش پیدا کرده است.

آیا کمپانی کاسیو هم به دنبال فروش ۸۰ میلیون دلاری خواهد بود؟ دور از انتظار نیست.

 

منبع EnGadget the Wall Street Journal
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • جزئیات جدید انتشار ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ
  • دهم مهر؛ تاریخ عرضه ساعت های Gear S2 و Gear S2 کلاسیک
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    چهار + 9 =