فیس بوک ممکن است سرویس اختصاصی موسیقی راه اندازی کند

جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۷:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

فیس بوک ممکن است سرویس اختصاصی موسیقی راه اندازی کندبی شک فیس بوک یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر دنیا است و کاربران بی شماری دارد. و در این موضوع نیز شکی نیست که بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی علاقه ی بسیاری به موسیقی و بحث درباره آن دارند . فیس بوک نیز باتوجه به علایق کاربران بی شمارش در فکر راه اندازی سرویس موسیقی اختصاصی خود است . با موبایل مگ همراه باشید.

طبق گزارشات منتشر شده، به تازگی فیس بوک نشست هایی با شرکت های توزیع کننده و تهیه کننده ی موسیقی همچون سونی، وارنر و یونیورسال داشته است که در این نشست ها به بررسی صنعت موسیقی و جایگاه آن پرداخته است.

با این که نتایج این نشست ها هنوز مشخص نشده اما چیزی که از آن ها دستگیرمان می شود این است که فیس بوک علاقه ی شدیدی به راه اندازی سرویس موسیقی اختصاصی خود دارد منابع آگاه اعلام کرده اند که فیس بوک هنوز برای چگونگی و فرمت سرویس موسیقی خود تصمیمی نگرفته است.

این شبکه  اجتماعی محبوب به تارگی نیز تغییراتی را شامل : «استفاده از مسنجر چت فیس بوک بدون نیاز به حساب کاربری و معرفی پلتفرمی برای ویدئو» آغاز کرده است و به همین دلیل ، احتمالا سرویس اختصاصی موسیقی در اولویت بعدی قرار دارد.

اما سوال اینجاست که این استریم (سرویس) موسیقی برای تمام کاربران فیس بوک  با هر گجتی ارائه می شود و یا این سرویس موسیقی تنها برای اپلیکیشن مسنجر  فیس بوک خواهد بود؟

نظر شما چیست ؟ آیا با وجود سرویس های موسیقی متعدد بازهم به یک سرویس موسیقی از جانب فیس بوک نیازمندیم؟

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


− پنج = 2