Venice ٬ تلفن هوشمند اندرویدی ساخت بلک بری

جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

عکسی که در ادامه مشاهده می کنید٬‌ به احتمال زیاد می تواند تلفن هوشمند اندرویدی ساخت کمپانی بلک بری با عنوان Venice باشد. شایعات این روزها حاکی از آن است که این شرکت کانادایی٬‌ در حال آماده سازی خود است تا امسال٬‌ دو عدد تلفن هوشمند اندرویدی ساخت خود را به دنیای تکنولوژی معرفی نماید. با مویایل مگ همراه باشید.

یکی از آنها که با نام Venice کد و نامگذاری شده است٬ یک تلفن هوشمند پیشرفته با صفحه نمایش خمیده Quad HD خواهد بود و دیگری با نام Prague ٬ می تواند مدل دیگری از تلفن هوشمند Z3 ساخت بلک بری به حساب آید. اما تصویری که در زیر مشاهده می کنید و امروز در رسانه ها منتشر گردیده است٬‌ شباهتی به تلفن هوشمند Z3 ندارد. این تصویر تا حدودی به تلفن هوشمند Passport شباهت داشته و دارای کیبورد QWERTY سه ردیفه می باشد. اگر این تصویر متعلق به تلفن هوشمند جدید بلک بری باشد٬‌ می توان آن را یک گجت عریض و بزرگ با مشخصات فنی پیشرفته به حساب آورد.

Venice ٬ تلفن هوشمند اندرویدی ساخت بلک بری

دکمه های نرم افزاری که بالاتر از کیبورد دستگاه و روی صفحه نمایش آن قابل مشاهده است٬‌حاکی از آن است که این گجت٬ دارای سیستم عامل آبنبات چوبی خواهد بود. متأسفانه در حال حاضر٬ اطلاعات دیگری در مورد آن موجود نیست.

ماه گذشته٬‌ John Chen مدیر عامل بلک بری اعلام کرده بود که امکان تولید تلفن های هوشمند اندرویدی٬ در صورتی که بتوانند منیت آن را به طور قابل ملاحظه ای تأمین نمایند٬ از سوی بلک بری وجود خواهد داشت.

با وجود شایعات این روزها و تصویر فوق٬ می توان گفت که حرف مدیر عامل بلک بری در حال پیوستن به واقعیت پیش می رود.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • رندهای جدید از تلفن اندرویدی BlackBerry Venice
  • چرا بلک بری نسخه نقره ای پاسپورت را ارائه کرد؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    8 − = دو