مایکروسافت گوشی لومیا ۱۰۳۰ را تولید نخواهد کرد

جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۷:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

مایکروسافت گوشی لومیا 1030 را تولید نخواهد کردگوشی لومیا ۱۰۲۰ را که فراموش نکرده اید؟ گوشی ویندوزفونی که هنوز هم که هنوز است به دلیل دوربین با کیفیتش زبانزد خاص و عام است و محبوبیت بسیاری دارد. پس از محبوبیت این گوشی به نظر می رسید مایکروسافت نسل بعدی این گوشی را با نام لومیا ۱۰۳۰سریعا وارد بازار کند اما ماجرا چیز دیگری است. با موبایل مگ همراه باشید.

 evleaks@ اعلام کرده که مایکروسافت هیچ برنامه ای برای تولید گوشی جدید لومیا ۱۰۳۰ ندارد و این پروژه برای این شرکت مرده است . این منبع آگاه اعلام کرده که مایکروسافت قصد تولید گوشی جدیدی از خانواده X30 را ندارد.

در صورتی که گزارشات و اظهارات ذکر شده صحیح باشد باید گوشی لومیا ۹۳۰ ، لومیا ۷۳۰ و لومیا ۶۳۰  را آخرین بازماندگان خانواده X30 نامید.

مایکروسافت گوشی لومیا 1030 را تولید نخواهد کرد

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده بود که قرار است تا پایان سال جاری میلادی پرچم دار جدید خود را که مجهز به سیستم عامل ویندوز۱۰ است معرفی کند،پرچم داری که بسیاری تصور کردند گوشی لومیا ۱۰۳۰ است اما این چنین نشد و به نظر می رسد باید منتظر گوشی جدیدی باشیم .

آیا پرچم دار بعدی مایکروسافت در حد و اندازه های لومیا ۱۰۲۰ خواهد بود؟ و آیا این گوشی جدید می تواند محبوبیت لومیا ۱۰۲۰ را تکرار کند؟

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • معرفی کامل نسل دوم دست بند هوشمند مایکروسافت
  • مایکروسافت رسما از لومیا ۹۵۰ رونمایی کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه × = 72