نکسوس ۵ ال جی مطابق جی ۴ نخواهد بود

جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۲۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

بسیاری از طرفداران اندرویدی می دانند که گوگل قصد دارد دو تلفن هوشمند نکسوس در سال جاری٬ معرفی و عرضه نماید که یکی از آنها توسط ال جی و دیگری توسط هوآوی تولید خواهد شد. بر اساس گزارشات منبع خبری آلمانی AndroidPit ٬ نکسوس تولید شده توسط شرکت ال جی٬ بر اساس جی ۴ تولید نخواهد شد و ال جی و گوگل در حال مشاوره هستند تا طراحی آن را از ابتدا انجام دهند. با موبایل مگ همراه باشید.

نکسوس ۵ ال جی مطابق جی ۴ نخواهد بود

تا زمانی که شرکت موتورولا نکسوس ۶ را ساخت٬‌ تمامی تلفن های هوشمند نکسوس بر اساس پرچمداران اندرویدی ساخته می شد. به عنوان مثال نکسوس ۱ بر اساس HTC Desire ٬‌ نکسوس S بر اساس گلکسی اس ۵ ٬ گلکسی نکسوس مدل تغییر یافته گلکسی اس ۲ ٬ نکسوس ۴ بر اساس اپتیموس جی و نکسوس ۵ نیز مدل تغییر یافته جی ۲ ال جی بود.

این روند با عرضه نکسوس ۶ تغییر پیدا کرد و گوگل و موتورولا دست به طراحی این تلفن هوشمند از ابتدا زدند. اگر این شایعه نیز درست باشد٬‌ دومین باری خواهد بود که یک تلفن هوشمند نکسوس از ابتدا طراحی و ساخته می شود. طبق شایعات٬ این تلفن هوشمند در مرحله طراحی قرار گرفته و نام آن نیز ممکن است در نهایت تغییر پیدا کند.

از آنجایی که تلفن های هوشمند نکسوس بر اساس آخرین ورژن اندروید تولید می شوند٬‌ می توانیم انتظار داشته باشیم که نکسوس ۵ تولید شده توسط ال جی نیز همراه با اندروید ام در پاییز از راه برسد.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مقایسه گوشی های ال جی V10 و ال جی جی ۴
  • عرضه چیپ پردازشی LG Nuclun 2 به سال ۲۰۱۶ موکول شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 × = شش