نسل دوم گوگل گلس در راه است

یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

نسل دوم گوگل گلس در راه است

عینک گوگل بعد از طی نمودن فراز و نشیب ها حالا احتمالاً با نسخه ی دوم باز خواهد گشت. در نسخه ی دوم این محصول ویژگی های متفاوتی ارائه خواهد شد. با موبایل مگ همراه باشید.

کمسیون ارتباطات فدرال (FCC) مجموعه ی جدیدی از اسناد ثبت شده توسط گوگل را ارئه می دهد که در آن اشاره ای به محصولی جدید مجهز به قابلیت هایی مثل بلوتوث و وای فای دارد؛ درست مثل آنچه در اولین نسخه ی گوگل گلس ارائه شده بود.

این اسناد به شرح دستگاهی تحت عنوان GG1 پرداخته است و البته جزئیات بیشتری درباره ی اینکه آیا این محصول همان گوگل گلس خواهد بود  یا خیر ارائه داده نشده است. اما آنطور که از شواهد و مدارک و گزارش های سایت های خبری پیداست، این جزئیات مربوط به نسل بعدی گوگل گلس می باشد.

عموماً سازندگان گجت های هوشمند پیش از عرضه ی محصولشان به بازار نسخه ای از آن را برای بررسی ایمنی در اختیار FCC قرار می دهند. در طی این مرحله احتمال آن وجود دارد تا تغییراتی در ماهیت اصلی محصول ایجاد شود. اما تا اینجا هنوز مشخص نیست که آیا تغییراتی در ظاهر گوگل گلس  ایجاد خواهد شد یا خیر.

بنیانگذار پروژه NEXT گوگل، تونی فادل پیش تر اشاره کرده بود که گوگل گلس در حال بازسازی و باز طراحی مجدد است اما اشاره ای به این موضوع نکرده است که چه تغییراتی قرار است در این محصول صورت بگیرد و چه زمانی ارائه خواهد شد.

از سوی دیگر بر اساس گزارشی رسیده از  Wall Street Journal report، ادعا شده که نسخه ی جدید گوگل گلس در سال جاری معرفی می شود.

پیش تر نسخه ی اولیه گوگل گلس با عدم استقبال کاربران مواجه بود که از دلایل آن می توان به شمایل غیر متعارف این گجت و قیمت بالای آن اشاره کرد. کمپانی گوگل اما معتقد است که این محصول می تواند ابزاری کاربردی و همگانی باشد.

حال باید دید که نسخه ی دوم گوگل گلس با چه رویکردی ارائه خواهد شد.

منبع Mashable
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


+ دو = 9