نسخه ی شبیه ساز ویندوز ۱۰ موبایل رسید

یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۹:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

نسخه ی شبیه ساز ویندوز 10 موبایل رسید

نسخه ی شبیه ساز ویندوز ۱۰ موبایل ۱۰۱۵۸ در دسترس عموم قرار گرفته است و می توان به کمک شبیه ساز (امولاتور) آن را اجرا کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید تا بررسی اجمالی از ویژگی های جدید اضافه شده به نسخه ی شبیه ساز ویندوز ۱۰ موبایل داشته باشیم.

با مراجعه به وبسایت رسمی مایکروسافت می توانید به نسخه ی شبیه ساز ویندوز ۱۰ موبایل دسترسی داشته باشید. جدیدترین ویژگی اضافه شده به ویندوز ۱۰ موبایل در بخش صفحه اصلی، کاشی‌های زنده (Live Tiles) است که به صورت شفاف در مرورگر جدید مایکروسافت دیده می شوند.

بخش People Live Tile نیز تصاویر افراد در لیست تماس را در داخل یک دایره ی کوچک نمایش می دهد. به نظر می رسد که این ویژگی در نسخه ی نهایی نیز ارائه شود. در نسخه ی شبیه ساز ویندوز ۱۰ موبایل، اپلیکیشن دوربین با قابلیت فیلمبرداری ۱۲۰ فریم در ثانیه بروز شده است. بنابراین قابلیت تصویر برداری به صورت حرکت آهسته (Slow Motion) توسط دوربین پشت گوشی های هوشمند ویندوزفون (ویندوز ۱۰) فراهم خواهد شد.

در بخش فروشگاه ویندوز فون (Windows Phone Store) نیز ویژگی جدیدی اضافه شده است. در این بخش اپلیکیشن های خریداری شده In-app که توسط freemium app ارائه شده اند لیست می شوند و اطلاعاتی از گزینه های انتخابی در  هر اپلیکیشن و قیمت آنها نمایش داده می شود. تغییرات نا محسوسی در بخش دستیار سخن گوی صوتی Cortana نیز اعمال شده است که به نظر عملکرد آن بهبود یافته است.

نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰ موبایل و یا به طور کلی ویندوز ۱۰ انتظار می رود تا در شهریور ماه امسال معرفی شود. اما چنانچه مایلید تجربه ای از نسخه ی موبایل شبیه سازی شده ی این سیستم عامل را بررسی کنید می توانید به بخش نسخه ی شبیه سازی شده ی ویندوز ۱۰ موبایل در وبسایت رسمی مایکروسافت مراجعه کنید.

برای اطلاع از دیگر امکانات ویندوز ۱۰ موبایل می توانید قابلیت ضبط مکالمه در ویندوز ۱۰ موبایل را مطالعه کنید.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • قیمت لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال به طور دقیق تعیین شد+لیست قیمت
  • تصاویر رندر گوشی مایکروسافت لومیا ۵۵۰ به بیرون درز کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 5 = دو