آموزش نصب آی او اس بتا بر روی آیفون یا آیپد

جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۰۳
به این نوشته امتیاز دهید : 2

اخیراً، نسخه ی سوم سیستم عامل آی او اس ۹ بتا توسعه پیدا کرده و هم اکنون، به صورت کاملاً رایگان برای عموم قرار گرفته است. اخبار ادعا می کنند که علاوه بر آی او اس ۹ نسخه ی بتا ۳، کمپانی اپل در صدد انتشار نسخه ی دیگری در ماه جولای می باشد. با موبایل مگ همراه باشید.

آموزش نصب آی او اس بتا بر روی آیفون یا آیپد

خوشبختانه تا پایان ماه جولای چیزی نمانده و این ماه در نهم مرداد به پایان می رسد؛ پس می توان نتیجه گرفت که تا قبل از نهم مرداد، نسخه ی دیگری از این سیستم عامل منتشر خواهد شد. این اولین بار است که کمپانی اپل، سیستم عامل خود را در حالات بتا منتشر می کند. هم اکنون تمامی کسانی که دارای گوشی آیفون یا همچنین آیپد باشند، قادر به انجام مراحل زیر خواهند بود. اگر می خواهید آی او اس ۹ را قبل از انتشار رسمی نسخه ی اصلی تجربه کنید و از قابلیت low power ، اپل موزیک جدید، نرم افزار های مخصوص، مولتی تسکینگ، امنیت بیشتر و یک دنیا قابلیت های جالب دیگر در این سیستم عامل لذت ببرید،کافی است به ادامه ی مطلب توجه کنید.

مرحله ی اول

در این مرحله که شروع کار است، کافی است از گوشی خود بک آپ بگیرید. البته لازم به ذکر است که یک بک آپ iCloud برای کاربران کافی است. همان طوری که ذکر شد، بک آپ iCloud، به قول معروف کارتان را راه می اندازد اما اگر می خواهید که از این فرایند مطمئن شوید و اطمینان حاصل کنید که اطلاعات از بین نمی رود، بک آپ iTunes بهترین گزینه خواهد بود. اگر تازه یک آیفون یا آیپد خریده اید و چیزی از بک آپ گرفتن توسط iTunes در  این سیستم عامل نمی دانید، می توانید به سایت اپل مراجعه کنید.

آموزش نصب آی او اس بتا بر روی آیفون یا آیپد

مرحله ی دوم

از آی او اس خود بک آپ گرفتید؟ اگر جواب مثبت است، پس به ادامه ی روند می پردازیم. در این مرحله، شما باید دوباره با سایت اپل مراجعه کرده و برای نصب آی او اس ۹ نسخه ی بتا ۳ ثبت نام کنید.

آموزش نصب آی او اس بتا بر روی آیفون یا آیپد

مرحله ی سوم

در این مرحله نیز نیاز به مراجعه ی مجدد به وب سایت اپل  – بخش پروفایل سایت وجود دارد. سپس باید اقدام به دانلود پروفایل کنید. برای این کار کافی است روی گزینه ی Download Profile کلیک کنید. مهم ترین بخش این آموزش، همین مرحله است. لازم به ذکر است که برای دانلود پروفایل، ابتدا باید اپل آی دی (Apple ID) و رمز ورود را وارد کنید.

آموزش نصب آی او اس بتا بر روی آیفون یا آیپد

مرحله ی چهارم

اگر مرحله ی سوم یا به عبارتی دیگر دانلود پروفایل با موفقیت انجام شده باشد، شما به طور خودکار مستقیماً به قسمت آپدیت در بخش تنظیمات گوشی خود منتقل می شوید. پس از ورود به این بخش، صفحه ای پیش روی شما می آید که باید گزینه ی نصب (Install) را انتخاب کرد. سپس با تمام شرایط و قوانین موافقت کنید.

آموزش نصب آی او اس بتا بر روی آیفون یا آیپد

مرحله ی پنجم

کار شما تمام شده است. هم اکنون می توانید از سیستم عامل آی او اس ۹ نسخه ی بتا ۳ بر روی گوشی خود لذت ببرید.

آموزش نصب آی او اس بتا بر روی آیفون یا آیپد

منبع PhoneArena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • روشن کردن قابلیت Low Power Mode [ آموزش آی او اس ۹ ]
  • آموزش استفاده از صفحه لاک و هوم در آیفون ۶ اس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 2 = چهار