هوآوی و گوگل در حال کار بر روی نکسوس بعدی و اپ استور چینی هستند

جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۲۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

بر اساس گزارش جدیدی از وبسایت The Intofrmation ٬ گوگل و هوآوی رابطه خوبی با یکدیگر برقرار کرده و در حال کار بر روی نکسوس بعدی هستند. اگرچه پیش از این نیز اخبار در مورد تولید نکسوس بعدی با مشارکت هوآوی و گوگل در سایت های مختلف از جمله موبایل مگ منتشر شده بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

هوآوی و گوگل در حال کار بر روی نکسوس بعدی و اپ استور چینی هستند

در ماه فوریه امسال٬ در اخبار داشتیم که گوگل قصد رونمایی از دو تلفن هوشمند نکسوس در سال ۲۰۱۵ را دارد که یکی از آنها توسط هوآوی و دیگری توسط ال جی تولید خواهد شد. در ضمن این خبر مسئولان هوآوی٬ تولید تلفن هوشمند نکسوس توسط این شرکت را تأیید کرده اند.

طبق گزارشات جدید٬ شرکت گوگل همکاری خود با هوآوی را گسترش داده و قصد دارد تا این شرکت را هرچه بیشتر با نوع مصرف کاربران در قسمت غربی این کره خاکی آشنا نماید. این دقیقا چیزی است که هوآوی قصد دارد تا به آن دست پیدا کرده و از این طریق٬ به بازار کشورهای غربی از جمله آمریکا وارد شود. همچنین در کنار این موضوع٬ شرکت های بزرگ تکنولوژی در زمینه ارتباطات٬ به گوگل کمک خواهند کرد تا یک اپ استور اندرویدی در کشور چین ایجاد نماید.

حتما می دانید که سرویس های گوگل از جمله Google Play در حال حاضر در کشور چین قابل دسترسی نیست. به همین دلیل کاربران اندرویدی کشور چین که یک قطب بزرگ در دنیای تلفن های هوشمند به شمار می رود٬ به فروشگاه های سوم شخص مانند Baidu پناه برده و نیازهای نرم افزاری خود را از آنجا تأمین می کنند. گوگل نیز به دنبال راه حلی است تا بتواند از این بازار که گنجایش فراوانی هم دارد٬‌ سود زیادی را نصیب خود کند.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • مقایسه گوشی های هوشمند LG G4 و نکسوس ۵X ال جی
 • گوگل:اندروید آبنبات چوبی هم اکنون برروی ۲۳٫۵ درصد از دیوایس ها نصب شده است
 • 1 دیدگاه

  1. […] است افزوده می شود. پیش از این می دانستیم که شرکت های هوآوی و ال جی دو مدل گوشی نکسوس را امسال روانه بازار خواهند […]

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  پنج + 5 =