قاب چرمی ال جی جی۴ چقدر با دوام است؟

یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

قاب چرمی ال جی جی4 چقدر با دوام است؟

کمپانی ال جی در طراحی گوشی جی۴ از قاب تمام چرمی استفاده کرده که این موضوع جی۴ را تبدیل به گوشی متفاوت به لحاظ زیبایی و احساس کرده است و نظر هر کسی را جلب خواهد کرد. البته دوخت هایی که بر روی جنس چرمی قاب این گوشی به کار رفته است کمی دست گرفتن آن را سخت کرده و قسمت پشت قاب را ناهموار کرده است. بنابراین تعداد زیادی از کاربران از جنس پلاستیکی این گوشی بیشتر استقبال کردند.

یکی از سوالاتی که ممکن است درباره ی جنس قاب چرمی جی۴ در ذهن شما باشد آن است که چقدر این قاب ها با دام هستند و پس از استفاده ی طولانی مدت همچنان ظاهر اولیه را حفظ می کنند یا خیر؟ خوب باید سری به انجمن های گفتگو و تجربیات کاربران بزنیم! با موبایل مگ همراه باشید.

به نظر می رسد که قاب چرمی گوشی جی۴ از استحکام لازم برخوردار نیست و بر اثر استهلاک و مصرف گوشی، به مرور زمان لبه های آن شروع به سابیده شدن و پاره می شوند. درباره ی بقیه قسمت های بدنه این گوشی اما باید بگوییم که بسیار محکم و مقاوم ساخته شده است و کمتر صدمه می بیند.

قاب چرمی ال جی جی4 چقدر با دوام است؟

قاب چرمی پشت گوشی جی۴ از همان روزهای ابتدایی دچار خورگی و خش می شود و بیشترین قسمت های قابل آسیب در لبه های این قاب می باشد که به مرور شروع به تغییر رنگ و محو شدن می کنند. این اتفاق  عمدتاً زمانی که گوشی در جیب قرار داشته باشد تشدید می شود. برخی از کاربران این مشکل را با استفاده از کاور رفع کرده اند. به کفته ی تعدادی از کابران مشکل ساییدگی در ورژن هایی که چرم قهوه ای دارند بیشتر وجود دارد و دو ورژن مشکی و سفید کمتر خش و سابیدگی را نشان می دهند.

از همه مهمتر آن است که نوع چرم به کار رفته در قاب گوشی جی۴ چرم طبیعی است.

بنابراین محافظت از این قاب باید طبق اصول محافظت از هر محصول چرم طبیعی انجام شود. اگر به روش های محافظت از چرم  های طبیعی  آشنا نیستید بهتر است از منابع آنلاین اطلاعات لازم را کسب کنید. البته نگهداری از چرم طبیعی موضوعی وقت گیر نخواهد بود و عموماً هر دو هفته یکبار باید رسیدگی های لازم را برای محافظت از قاب چرمی جی۴ انجام دهید تا دچار سابیدگی نشود و سالم بماند.

منبع Android Central
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • فروش ال جی G4 در پایین ترین قیمت ممکن؛ کاهش ۱۲۰ دلاری!
 • ال جی G4 بهترین تلفن هوشمند از نگاه مصرف کنندگان
 • 2 دیدگاه

  1. […] با پوشش سرامیکی این گوشی بهبودهایی داشته داشته و مدلی نیز با پوشش چرمی در رنگ های مختلف اضافه شده است که در نسل های پیشین وجود […]

  2. […] گرفته که باعث خوش دست شدن ببیشتر گوشی شده است. همچنین مدلی با پوشش چرمی نیز در چندین رنگ مختلف برای LG G4 در نظر گرفته شده […]

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  هفت − = 2