اندروید ویر، سیستم عامل ساعت های اندرویدی هوشمندتر می شود

دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اندروید ویر، سیستم عامل ساعت های اندرویدی هوشمندتر می شود

گوگل در حال راه اندازی مشخصه جدیدی در سیستم عامل اندروید ویر (Android Wear) به نام ساعت به ساعت (watch-to-watch) است که متفاوت از اپل واچ کار می کند. به کمک این مشخصه، کاربران قادر خواهند بود تا دودل ها، عکس ها، برچسب ها و پیام ها را با استفاده از ویژگی به نام “با هم” (Together) ارسال کنند. با موبایل مگ همراه باشید.

این ویژگی تا حدی مشابه به ویژگی دیجیتالی لمسی اپل واچ کار می کند که به کاربران اجازه می دهد الگوی ضربات، الگوی نقاشی و حتی ضربان قلب را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. البته کابرانی که مایل به تبادل اطلاعات هستند باید از ساعت های مشابه برخوردار باشند، زیرا این ویژگی هنوز سیستم گسترده ای نیست.

در حال حاضر با زدن یک تک ضربه منوی اپلیکیشن ها در ساعت های اندرویدی باز خواهد شد.  بروزرسانی ها قرار است تغییراتی در نماهای پس زمینه ایجاد کند و با زدن ضربه این نماها به نمایش زمان، آب و هوا و اطلاعات ورزشی تغییر می کنند. همچنین با اسلاید از سمت راست، فعالیت های جدید برای استفاده باز خواهد شد.

در نهایت، خبر خوب برای دارندگان ساعت های جی واچ آر؛ این ساعت به زودی دارای قابلیت اتصال وای فای خواهد شد. دستگاه های ال جی که پیش تر از اندروید ۵٫۱٫۱ ارائه شده بودند نیز قرار است این بروز رسانی را دریافت کنند. همچنین برای دیگر ویژگی ها، گوگل آخرین اس دی کی (SDK) را به توسعه دهندگان ارائه داده است و بروز رسانی تا ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. به هر حال اطلاعات بیشتری از آخرین بروز رسانی و ویژگی های بیشتر اندروید ویر هنوز در دست نیست و باید تا ماه دیگر منتظر بمانیم.

منبع Engadget

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • بروزرسانی نسخه ۱٫۳ اندروید ویر امکانات جالبی را اضافه خواهد کرد
 • 2 دیدگاه

  1. […] بالاخره قصد دارد بروزرسانی نسخه ۱٫۳ سیستم عامل اندروید ویر را ارائه کند که ویژگی مورد انتظار “پوسته تعاملی […]

  2. […] بالاخره قصد دارد بروزرسانی نسخه ۱٫۳ سیستم عامل اندروید ویر خود را ارائه کند که ویژگی مورد انتظار “پوسته تعاملی […]

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  نُه × 6 =