نوکیا به دنبال شریک برای تولید تلفن هوشمند

سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

نوکیا زمانی که قسمت موبایل خود را به مایکروسافت واگذار کرد، از تولید این بخش از محصولات کاملا نا امید شد. این خبؤف برای دنیای تکنولوژی بسیار ناراحت کننده بود. امروز در اخبار شاهد هستیم که نوکیا به دنبال شریکی است تا از اسم آن شرکت برای تولید موبایل استفاده نماید. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

نوکیا به دنبال شریک برای تولید تلفن هوشمند

 اگر بتوانیم شرکتی را پیدا کنیم که با معیارهای ما همخوانی داشته و به تعهداتی که نیاز داریم پایبند باشد، همکاری خود با آن شرکت را آغاز و کارهای طلاحی تلفن هوشمند جدیدی را آغاز خواهیم کرد.

مسئولین نوکیا، جستجوی خود در این زمینه را آغاز کرده و به دنبال شرکتی هستند که توانایی تحمل بار سنگین تجربیات این شرکت را داشته باشد. باید بگوییم که این موضوع، احتمالا تا نیمه چهارم سال ۲۰۱۶ طول خواهد کشید. این بدان معنی است که شرکت بزرگ نوکیا، زمان زیادی برای تعیین استراتژی ها و تصمیم گیری خود در این زمینه را دارا می باشد.

نوکیا به دنبال شریک برای تولید تلفن هوشمند

آیا در حال حاضر، شریکی وجود دارد؟

شرکت های انگشت شماری در این زمینه به چشم می آیند که امکان همکاری آنها با نوکیا می رود. به عنوان یکی از مهم ترین گزینه ها، می توان به شرکت فاکس کان ( Foxconn ) اشاره کرد.

شرکت فاکس کان در حال حاضر، در حال همکاری با نوکیا برای تولید تبلت N1 است. از طرفی دیگر، به نظر می رسد که شرکت فاکس کان، سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای در قسمت Cyanogen کرده است که همین امر، می تواند دلیلی برای همکاری این شرکت با کمپانی بزرگ نوکیا به شمار آید.

نوکیا به دنبال شریک برای تولید تلفن هوشمند

اندروید می تواند به نوکیا کمک کند تا به اوج باز گردد.

نوکیا نتوانست تا جایگاه خود در قسمت موبایل های هوشمند را حفظ نماید و در این زمینه شکست خورد. iOS و اندروید توانستند توجه بسیاری از کاربران را به خود معطوف نمایند و سر نوکیا بی کلاه ماند. همچنین عرضه ویندوز فون هم نتوانست آنها را از منجلاب شکست نجات دهد. به همین دلیل و در حال حاضر، مسئولان نوکیا زمان زیادی برای تفکر در این زمینه و مطابقت خود با سیستم عامل اندروید را دارند. با تمام این تفاسیر، نمی توانیم Nokia X و برند نوکیا را به عنوان یک تلفن هوشمند اندرویدی به حساب آوریم. رابط کاربری این سیستم عامل مطمئنا تغییر خواهد کرد و از فروشگاه گوگل پلی نیز خبری نخواهد بود.

مطمئنا، استفاده از اندروید نمی تواند گزینه مناسبی برای بازگشت نوکیا به اوج به حساب آید، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که پیشرفت زیادی در این قسمت از این شرکت بزرگ ببینیم. ما شاهد خیلی از کامنت ها بودیم که کاربران می گویند :

اگر نوکیا از سیستم عامل اندروید استفاده نماید، ما آن محصول را خریداری خواهیم کرد.

در تحقیقات و بررسی هایی که ما انجام دایدم، تبلت N1 نوکیا نتایج بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است. نمی توان به طور ۱۰۰ درصد اعلام نمود که نوکیا در آینده از اندروید استفاده خواهد کرد یا خیر.

نوکیا به دنبال شریک برای تولید تلفن هوشمند

آیا شما در حال حاضر، میلی به خرید یک تلفن هوشمند اندرویدی تولید شده توسط نوکیا را دارید؟

سوالی که در انتها مطرح می شود، این است که در صورت تولید یک تلفن هوشمند اندرویدی توسط نوکیا، آیا شما تمایلی به خرید این محصول دارید؟ آیا ترجیح می دهید به جای ویندوزفون، از اندروید روی تلفن های هوشمند نوکیا استفاده نمایید؟ لطفا نظرات خود را قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

منبع Android Authority
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ارائه بروزرسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو در تاریخ ۵ اکتبر
  • اپل اپلیکیشن Move to iOS را برای اندروید عرضه کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش + 9 =