اپل پی وارد انگلستان شد

سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۹:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در حال حاضر، لحظات اولیه صبح در کشور انگلستان در حال سپری شدن هست و شاهد این هستیم که سیستم پرداخت اپل پی وارد این کشور شده است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

اپل پی وارد انگلستان شد

 سیستم پرداخت شرکت اپل با نام اپل پی ( Apple Pay )، در نهایت وارد کشور انگلستان شد و در حال حاضر، هشت بانک این کشور از این سیستم استفاده و آن را پشتیبانی می کنند. اسامی این بانک ها عبارتند از :

  • American Express
  • First Direct
  • HSBC
  • Nationwide
  • NatWest
  • Royal Bank of Scotland
  • Santander
  • Ulster Bank

خرده فروش هایی مانند Boots ،Waitrose ،Pret و Transport for London نیز در حال مذاکرات با اپل برای استفاده از این سرویس هستند. کارت های اعتباری Visa، MasterCard و American Express از این طریق در کشور انگلستان قابل استفاده هستند.

اپل پی وارد انگلستان شد

شما می توانید توسط آیفون ۶، ۶ پلاس و اپل واچ خود از سیستم پرداخت اپل پی استفاده نمایید. کافی است که کد امنیت کارت خود را در نرم افزار Passbok وارد نمایید. به این صورت، می توانید به راحتی از این سیستم استفاده نمایید و دیگر لازم نیست که کارت خود را در هر جایی که می خواهید بروید، همراه داشته باشید. شما می توانید به راحتی توسط دوربین تلفن هوشمند خود، از کارت خود عکس بیاندازید و اطلاعات کارت شما به صورت اتوماتیک وارد نرم افزار می شود. در غیر این صورت می توانید به صورت دستی، اطلاعات را وارد نمایید. برای استفاده از سیستم اپل پی، کافی است که کارت مورد نظر خود را انتخاب و با نگاه داشتن انگشت خود بر روی دکمه تاچ آی دی، آیفون خود را به دستگاه مربوطه نزدیک نمایید. ( مانند تصویر بالا )

اپل پی وارد انگلستان شد

اپل پی تازه قدم به کشور انگلستان گذاشته و بانک هایی نظیر Halifax، Lloyds، و Bank of Scotland نیز به زودی و تا پاییز امسال، وارد این سیستم پرداختی می شوند. ما پیش بینی می کنیم که اپل پی، در آینده ای نزدیک وارد کشورهایی نظیر کانادا، چین و … خواهد شد.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

1 دیدگاه

  1. […] گوگل والت (Google Wallet) می باشد، برای رقابت با سرویس مشابه اپل پی وارد بازار خواهد شد که پیش از این در رویداد رونمایی از […]

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


− شش = 3