مایکروسافت در حال ساخت یک اسمارت فون پریمیوم مبتنی بر ویندوز ۱۰

سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

تقرباً یک هفته از انتشار شایعات مبنی بر این که مایکروسافت در حال ساخت یک اسمارت فون در خانواده ی لومیا است می گذرد، اما امروز خبر رسیده است که این کمپانی نسخه ی پریمیوم خود را مبتنی بر ویندوز ۱۰ خواهد ساخت. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

مایکروسافت در حال ساخت یک اسمارت فون پریمیوم مبتنی بر ویندوز 10

البته شایان ذکر است که این شایعات بعد ها توسط یکی از مسئولین کمپانی مایکروسافت به نام «تری میرسون» (Terry Myerson)، معاون اجرایی بخش ویندوز دستگاه ها در کمپانی مایکروسافت، تایید شد.

این خبر نیز همانند خبر یک هفته پیش، توسط تری میرسون تایید شد. تری میرسون در این باره خاطر نشان کرد؛

هفته ی پیش، ما اهداف مایکروسافت و خط تولید این شرکت را اعلام کردیم، ولی بگذارید راحت و واضح صحبت کنم. به طور خلاصه باید بگویم که در آینده اسمارت فون های لومیا منحصر به فرد تری مبتنی بر ویندوز ۱۰ عرضه خواهیم کرد.

مسلماً از نحوه صحبت کردن تری میرسون مشهود است که این کمپانی در صدد ساخت اسمارت فون های قدرتمند تری نسبت به نمونه های موجود می باشد. شاید با به بازار آمدن این خط تولید، محصولات خانواده ی لومیا کمی محبوب تر شوند. لازم به ذکر است که هنوز هیچ نام و مدل و مشخصاتی از هیچ کدام از محصولات بعدی مایکروسافت اعلام نشده است. شاید هنوز هم می بایست به شایعات رو بیاوریم و از طریق شایعات بعدی تا حدی از این قضیه مطلع شویم.

مایکروسافت در حال ساخت یک اسمارت فون پریمیوم مبتنی بر ویندوز 10

اگر اخبار مرتبط با ویندوز فون و خانواده ی لومیا را دنبال کرده باشید، حتماً شایعاتی درباره ی اسمارت فون لومیا ۹۴۰ و ۹۴۰ ایکس اِل خوانده اید. اکثر کاربران و کارشناسان حدس می زنند که این دو اسمارت فون بسیار مدعی، در خط تولید بعدی اسمارت فون و به عنوان دو محصول پریمیوم ساخته خواهند شد. مشخصات موجود در شایعات درباره ی دو اسمارت فون نام برده شده به حدی امید بخش است که حتی گلکسی اس ۶ و آیفون ۶ در مقابل آن ها توانایی رقابت ندارند. البته شایان ذکر است که هنوز این ادعا توسط مسئولین و منابع موثق تایید نشده اند.

مسلماً اگر مشخصات خط تولید بعدی مایکروسافت و یا نام آن ها اعلام نشده، انتظار نمی رود که تاریخ رونمایی‌شان مشخص شود؛ اواخر مرداد (ماه سپتامبر میلادی) نمایشگاه IFA برگزار خواهد شد. به احتمال زیاد، این محصولات در خلال IFA رونمایی خواهند شد.

منبع GSM Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • قیمت لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال به طور دقیق تعیین شد+لیست قیمت
  • تصاویر رندر گوشی مایکروسافت لومیا ۵۵۰ به بیرون درز کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه − = 4