شایعه : رونمایی همزمان از گلکسی اس ۶ پلاس و نوت ۵

سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در حالی که به تازگی رونمایی از گلکسی اس ۶ توسط سامسونگ را پشت سر گذاشته ایم، شایعات حاکی از آن است که این کمپانی کره ای در حال کار بر روی پرچمدار جدید خود با نام گلکسی نوت ۵ است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

شایعه : رونمایی همزمان از گلکسی اس 6 پلاس و نوت 5

 این روزها، شایعات و اخبار زیادی پیرامون مشخصات و تاریخ عرضه عمومی گلکسی نوت ۵ به گوش می رسد. همچنین شایعات جدید حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد تا در کنار گلکسی نوت ۵، از گلکسی اس ۶ پلاس نیز به صورت همزمان رونمایی کند. اخبار به گوش رسیده نشان می دهند که این شرکت کره ای قصد دارد تا قبل از پایان یافتن تابستان، از دو گجت هوشمند جدید خود پرده برداری کند.

البته شایعاتی نیز این روزها نقل می شود که سامسونگ قصد دارد تا عرضه گلکسی نوت ۵ را به زمانی نزدیکتر و نهایتا به انتهای ماه آگوست منتقل نماید. زیرا می خواهد آن را به بخش رونمایی شده در تابستان اضافه کرده و از عرضه آن در روزهای منتهی به فصل پاییز جلوگیری نماید. این کار باعث می شود تا این محصول، زودتر از تلفن هوشمند نسل بعدی اپل که ظاهرا قرار است آیفون ۶ اس نام گیرد، عرضه شود و تحت الشعاع آن قرار نگیرد و از طرف دیگر، باعث می شود تا این شرکت کره ای، نفس تازه ای در زمینه فروش محصولات خود بکشد. چرا که میزان فروش آخرین پرچمدار این شرکت، یعنی گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج، آنچنان که باید و شاید نبوده و انتظارات مسئولان سامسونگ را برآورده نکرده است.

شایعه : رونمایی همزمان از گلکسی اس 6 پلاس و نوت 5

سامسونگ ابتدا قصد داشت تا از گلکسی نوت ۵ در نمایشگاه IFA که در ماه سپتامبر برگزار می شود، رونمایی کند. در هر صورت، مدت زیادی تا ماه آگوست برای عرضه زودتر و یا ماه سپتامبر برای نمایشگاه IFA باقی نمانده است و می توانیم به زودی، شاهد رونمایی از پرچمداران جدید سامسونگ باشیم.

منبع G for Games

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • برترین گوشی های هوشمند با قابلیت ضبط ویدیوی ۴K
  • مقایسه گوشی های هوشمند LG V10 و گلکسی نوت ۵
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + سه = 7