موبایل های پرچمدار مایکروسافت در کنفرانسIFA رونمایی می شوند

سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

موبایل های پرچمدار مایکروسافت در کنفرانسIFA رونمایی می شوند

اخبار منتشر شده از مایکروسافت نشان می دهد که این شرکت در شهریورماه، درجریان کنفراس   IFA 2015 در برلین کولاک خواهد کرد. با موبایل مگ همراه باشید تا باهم نگاهی بیاندازیم به برنامه های مایکروسافت در جریان این کنفرانس.

طبق اخبار شنیده شده به نظر می رسد که مایکروسافت در جریان این کنفرانس جهانی قرار است محصولات جدیدی مبتنی بر ویندوز ۱۰ را رسما رونمایی کند. قرار است در جریان کنفرانس IFA در تاریخ چهارم سپتامبر(۱۳ شهریورماه) نیک پارکر معاون ارشد بخش همکاری با شرکای سخت افزاری مایکروسافت سخنرانی تحت عنوان «درخشش ویندوز ۱۰ بر محصولات جدید» خواهد داشت که احتمالا در جریان این سخنرانی از محصولات جدیدی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز۱۰ نیز رونمایی می شود. اما در میان معرفی محصولات جدید احتمالا رونمایی از محصولات جدیدی همچون موبایل های لومیا و پرچم داران دیگر این شرکت گل سرسبد این کنفرانس خواهد بود.مایکروسافت نیز طی بیانیه ای که برای کنفرانس IFA 2015 منتشر کرده است اشاره ی مختصری نیز به رونمایی از محصولات جدید کرده است.

موبایل های پرچمدار مایکروسافت در کنفرانسIFA رونمایی می شوند

با این حال تری میرسون، مسئول بخش ویندوز و گجت های مبتنی بر آن، در جریان کنفرانس همکاری جهانی مایکروسافت سخنرانی کرد و عنوان کرد که این شرکت در سخنرانی اصلی خود در کنفرانس IFA، رونمایی از چند موبایل ویندوزی سطح بالا را در برنامه ی خود دارد؛ موبایل هایی که احتمالا؛ لومیا ۹۴۰ XL و ۹۴۰ باشند.

به نظر می رسد باید تا شهریورماه و کنفرانس IFA صبر کرد و دید برنامه ی مایکروسافت برای موبایل های خود چیست؟

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • ویدئویی از آیفون ۶ اس ؛ تایید ویژگی ها و رنگ بندی آن ها [تماشا کنید]
 • اخبار برگزیده: هفته از خانواده اکسپریا Z5 گرفته تا Gear S2 سامسونگ
 • 1 دیدگاه

  1. […] یک گوشی هوشمند منحصر به فرد داده است و کمپانی های مایکروسافت و ایسر نیز به احتمال زیاد گوشی های هوشمندی با سیستم […]

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  4 + = سیزده