میزو ، شریک جدید نوکیا برای تولید تلفن های هوشمند؟

چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اگر از دنبال کنندگان اخبار موبایل مگ باشید، پیشتر به اطلاع شما عزیزان رساندیم که نوکیا به دنبال شریک برای تولید تلفن های هوشمند می گردد. چندی پیش مایکروسافت، قسمت موبایل شرکت نوکیا را خریداری کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

میزو ، شریک جدید نوکیا برای تولید تلفن های هوشمند؟

 شرکت بزرگ و غول پیکر نوکیا می خواهد با همکاری یک شرکت رده بالا در زمینه تولید گجت ها، تلفن های هوشمند خود را تحت برند این شرکت به فروش برساند. به علاوه اینکه مسئولیت پشتیبانی از محصولات نیز بر عهده شرکت همکار خواهد بود.

میزو ، شریک جدید نوکیا برای تولید تلفن های هوشمند؟

در طی این همکاری، شرکت نوکیا مسئولیت طراحی و خلق تکنولوژی های مورد نیاز خواهد بود. اما سوال اینجا است که چه شرکتی، لایق این همکاری خواهد بود؟ شاید امروز جواب این سوال پاسخ داده شده باشد. چرا که روز گذشته، شرکت میزو در پیج Weibo خود به شرکت نوکیا برای ورود دوباره به قسمت تلفن های هوشمند خوش آمد گفته بود.

میزو ، شریک جدید نوکیا برای تولید تلفن های هوشمند؟

شرکت میزو روز گذشته عکس دیگری نیز به تاریخ فردا ( ۰۷/۱۶ – ۱۶ جولای ) در پیج خود منتشر کرده است. البته این تاریخ می تواند به تعبیری دیگر، جولای سال ۲۰۱۶ نیز در نظر گرفته شود.

حال به نظر شما، این شرکت می تواند یک شریک رده بالا برای نوکیا به حساب آید؟ باید منتظر ماند و دید که این تصاویر و اخبار، تا چه حد صحت خواهند داشت.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اولین تصویر درز کرده از میزو NIUX
  • Meizu NIUX یک تلفن هوشمند با رابط کاربری سامسونگ
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    سه − 1 =