رونمایی از هواوی هونور ۴A در تاریخ ۳۰ تیر ماه

جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

کمپانی هواوی هم اکنون در حال تبلیغ یک محصول دیگر در قالب خانواده ی هونور می باشد. نام این محصول هواوی هونور ۴A تعیین شده است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

رونمایی از هواوی هونور 4A در تاریخ 30 تیر ماه

اگر اهل دنبال کردن اخبار مرتبط با محصولات هواوی باشید، مطمئناً آن را با پیش فروش خیره کننده ی ۹ میلیون دستگاهی هواوی هونور ۷ می شناسید. جالب است بدانید که این ۹ میلیون دستگاه هونور ۷ فقط در طی یک هفته پیش خرید شد.

بر اساس تیزر تبلیغاتی هواوی هونور ۴A، این محصول در تاریخ بیست و یکم جولای مصادف با سی تیر ماه در خلال جشنواره ی تابستانی Whirlwind (به معنی تند باد) هواوی رونمایی خواهد شد. البته پیش از این هم شایعاتی مطرح شده بود که بر رونمایی در تاریخ ۲۳ جولای مصادف با اول مرداد تاکید می کردند. مدیران کمپانی هواوی، از آخرین محصول خود در محل Beijing Galaxy Soho در چین پرده برداری می کنند.

رونمایی از هواوی هونور 4A در تاریخ 30 تیر ماه

جالب توجه است که دو بازیگر مطرح چینی به نام های «سونگ دونگ یه» (Song Dong Ye) و «پنگ دان» (Peng Dan) در تیزر تبلیغاتی هواوی حضور دارند و قرار است در مراسم رونمایی نیز حضور یابند. اگر به تصویر تیزر دقت کنید، متوجه آلات موسیقی زیادی در گوشه و کنار می شوید. به احتمال قطع به یقین، هواوی هونور ۴A یک محصول «موسیقی محور» است؛ به عبارتی دیگر، کانون توجه کمپانی سازنده در ساخت این محصول، در بخش اسپیکر ها و میکروفون و اپلیکیشن های مربوط به آن ها بوده است.

شایان ذکر است که در خلال جشنوراه ی تابستانی Whirlwind و رونمایی از اسمارت فون نام برده شده، هواوی فهرستی از محصولات خود را تهیه کرده است که قرار است با تخفیف باور نکردنی در همان مراسم به فروش برسد. شاید بتوان یک هونور ۷ را با ۱۰۰ دلار خریداری کرد. کسی چه می داند. همه ی اتفاقات در سه شنبه ی هفته ی بعد رخ خواهد داد. پس منتظر پوشش خبری موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • هواوی: گوشی Mate اس با رنگ Rose Gold نیز می آید
  • هواوی در حال ساخت یک گوشی با صفحه نمایش خمیده دو طرفه
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + 6 = چهارده