تصاویر درز کرده از موتو G 2015 و موتو X 2015

جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

هیچ کمپانی نمی تواند از محصولات خود قبل از رونمایی محافظت کند. در واقع موتورولا هم از این قضیه مستثنی نیست. هم اکنون، تصاویر دیگری از این دو محصول در فضای مجازی منتشر شده است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویر درز کرده از موتو G 2015 و موتو X 2015

تصویر زیر مربوط به اسمارت فون موتورولا موتو X 2015 می باشد. شایان ذکر است که فعلاً هیچ تصویری از صفحه نمایش موتو X منتشر نشده است. همان طوری که از تصویر مشخص است، الگوی موتورولا در قسمت دوربین آن، مشهود است. در واقع، وجه شاخص این کمپانی، فرورفتگی در قسمت دوربین  آن محسوب می شود. در زیر حفره ی دوربین، یک فلش ال ای دی (LED) به چشم می خورد. در قسمت زیرین فلش ال ای دی یک حفره یا فررفتگی دیگر وجود دارد اما ماهیت آن مشخص نیست؛ ساید اسپیکر باشد.

تصاویر درز کرده از موتو G 2015 و موتو X 2015

در سویی دیگر، تصاویر زیر که مربوط به اسمارت فون موتورولا موتو G 2015 است، مشخص می کند که این محصول از اندروید ۵٫۱٫۱ برخوردار خواهد بود. همان طوری که ذکر شد، در اسمارت فون موتو G هم الگوی کمپانی موتورولا دیده می شود. دوربین و دو فلش ال ای دی محصول یاد شده در این فرو رفتگی فلزی قرار دارند.

تصاویر درز کرده از موتو G 2015 و موتو X 2015

گزارشات قبلی ادعا می کردند که موتو G 2015 از یک صفحه نمایش ۵ اینچی ۷۲۰ پیکسل برخوردار است. در زیر صفحه نمایش ۵ اینچی آن، یک پردازنده ی کوالکوم اسنپ دراگون ۴۱۰ وجود دارد. در این گزارش، دوربین اصلی و دوربین جلوی محصول به ترتیب ۱۳ و ۵ مگاپیکسل تعیین شده است. این محصول در دو نسخه عرضه خواهد شد؛ نسخه ی اول با یک گیگابایت رم (RAM) و ۸ گیگابایت حافظه داخلی و نسخه ی دوم با ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی. انرژی تمامی سیستم های الکترونیکی ذکر شده در اسمارت فون، توسط یک باتری ۲۴۷۰ میلی آمپر در ساعتی تامین می شود.

تصاویر درز کرده از موتو G 2015 و موتو X 2015

گزارشات و شایعات در مورد موتورولا موتو X هم منتشر شده اند. 

بر اساس گزارشات، موتو X دارای یک صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی کواد اچ دی (Quad HD) و همچنین AMOLED می باشد؛ دو ویژگی AMOLED و کواد اچ دی با هم؟!

موتو X نسبت به نمونه ی مشابه خود در سطح بالاتری قرار دارد؛ چه از نظر سخت افزار و چه از نظر نرم افزار. در زیر صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی فوق العاده خیره کننده ی آن، یک پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۰۸ SoC به همراه ۴ گیگابایت رم قرار دارند. بهره مندی این محصول از یک دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی یکی دیگر از شاخصه های موتو X محسوب می شود. شما می توانید با دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی آن، عکس های سلفی تان را بگیرید. این محصول هم همانند محصول قبل، در دو نسخه ی ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه می شود. خالی از لطف نیست که به باتری ۳۲۸۰ میلی امپر در ساعتی اسمارت فون نام برده شده نیز اشاره ای کنیم.

تصاویر درز کرده از موتو G 2015 و موتو X 2015

کمپانی موتورولا در تاریخ ۲۸ جولی مصادف با ۶ مرداد، جشنواره ای را برگزار کرده است که انتظار می رود این دو محصول در خلال آن رونمایی شوند. باید منتظر ماند و دید که چه خواهد شد؟ آیا شایعات صحت داشته اند؟ آیا تصاویر منتشر شده درست هستند؟

منبع GSM Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • موتورولا آماده عرضه گوشی موتو ایکس پلی در هند است
  • رونمایی گوشی ضد ضربه و خش موتورولا Bounce در دی ماه
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + 5 = سیزده