انتشار دستیار صوتی کورتانا برای اندروید + لینک دانلود

شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

کورتانا، دستیار صوتی شخصی مخصوص ویندوز فون بوده است ولی چند مدتی است که به حوزه ی آی او اس و اندروید هم راه یافته است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

انتشار دستیار صوتی کورتانا برای اندروید + لینک دانلود

البته لازم به ذکر است که نسخه ی منتشر شده، نسخه ی بتا می باشد و نمونه ی اصلی تا چند مدت دیگر عرضه خواهد شد. اما اگر می خواهید از کورتانا بر روی اسمارت فون اندرویدی خود لذت ببرید، این خبر را از دست ندهید. این اپلیکیشن با فرمت APK می باشد.

شایان ذکر است که قبل از دانلود این اپلیکیشن، به چند نکته توجه کنید. همان طوری که ذکر شد، این اپلیکیشن، نسخه ی بتا است و طبیعی است که نواقصی در آن دیده شود. به تبع، نباید از این اپلیکیشن در نسخه ی بتا انتظار نا به جا داشته باشید. قبل از این که اقدام به دانلود کنید لازم است پیش نیاز های گوشی اندرویدی خود را مهیا کنید. در همین راستا، لازم است بخش Unknown sources را فعال کنید. لازم به ذکر است که این بخش، در قسمت تنظمیات (setting) و سپس در قسمت امنیت (security) قرار دارد.

تصویر زیر، نمایان گر نصب دستیار صوتی کورتانا بر روی اندروید ۴٫۴٫۲ کیت کت می باشد که در اسمارت فون گلکسی نوت ۳ موجود بود.

انتشار دستیار صوتی کورتانا برای اندروید + لینک دانلود

مایکروسافت اعلام کرد که این دستیار صوتی هوشمند، ابتدا در دو کشور چین و ایالات متحده ی آمریکا عرضه می شود. پس از آن به کشور های دیگر هم راه می یابد. شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی Download، این دستایر صوتی را دانلود کنید. جالب است بدانید که کورتانای اندروید با گفتن جمله ی «هِی کورتانا» فعال نمی شود. مایکروسافت اعلام کرده است که مشغول بهبود کیفیت و قابلیت های کورتانا در اندروید می باشد.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

1 دیدگاه

  1. yoosha
    1 0

    سلام آقا این میگه حساب ماکروسافت میخوواااد اووونم بالا نمیاااااااد 😐

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


− 6 = دو