تصاویر لو رفته از قلم درخشان گلکسی نوت ۵

یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

ظاهراً امروز، روزِ لو رفتن تصاویر نوت ۵ و تجهیزات آن است. همین دو ساعت پیش، خبر افشای تصاویری از طراحی واقعی نوت ۵ را در موبایل مگ دیدیم. هم اکنون نیز شاهد افشای تصاویری از قلم آن هستیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویر لو رفته از قلم درخشان گلکسی نوت 5

پشت سر اسمارت فون گلکسی نوت ۵ که قرار است در تاریخ ۲۱ مرداد ماه (۱۲ آگوست) رونمایی شود، شایعات بسیاری وجود دارد و اغلب شایعات موجود، درباره ی امکاناتی از قبیل قلم آن هستند. این تصاویر می توان تا حدی به بعضی از شایعات جامه ی واقعیت بپوشاند  بعضی دیگر را تکذیب کند. در اصطلاح به قلم اسمارت فون نوت ۵، «S Pen» می گویند. البته سری های قبلی خانواده ی نوت هم از این قلم ها بی بهره نیودند. البته «S Pen» های نوت ۴ یا نوت ۳ و… این چنین درخشان نبوده اند.

تصاویر لو رفته از قلم درخشان گلکسی نوت 5

رنگ طلایی این قلم بسیار شبیه گلکسی اس ۶ اج (S6 edge) طلایی می باشد. این تصاویر که می بینید ابتدا در یک رسانه ی اجتماعی چینی به نام Weibo منتشر شد. سپس به طور شگفت آوری در فضای مجازی انتشار یافت؛ به طور اپیدمی وار. نکته ی جالب در این خبر، انتهای قلم S Pen است. اگر به انتهای آن دقت کنید، متوجه نکته ی جالب می شوید. با فشار دادن انتهای قلم می توان نوک قلم را درون و بیرون برد؛ درست مانند یک خودکار که با فشار دادن دکمه، نوک آن بیرون می آید و با انجام دوباره ی این کار، نوک خودکار داخل می رود. قلم نوت ۵ هم همین طور است.

بر اساس گزارش هایی که انجام شده، اسمارت فون گلکسی نوت ۵ از طراحی زیبایی برخوردار است و به قول معروف ظاهر شسته و رفته ای دارد. برخی حدس می زنند که دکمه ی انتهایی قلم S Pen به منظور آسانی در بیرون کشیدن قلم است. تا کنون که اطلاعات رسمی و موثقی از سوی کمپانی سازنده، سامسونگ، منتشر نشده است مجبور هستیم که به شایعات اکتفا کنیم. تا رونمایی رسمی از این اسمارت فون جنجالی و خبرساز چیزی نمانده است. هر لحظه ممکن است اخبار جدیدی از آن افشا شود. پس منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع TalkAndroid

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • باز هم تصاویر گلکسی نوت ۵ لو رفت
  • رونمايى سامسونگ از Galaxy Note 5 در آگوست
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    5 × = پنج