تیم کوک : اپل واچ فروش ابتدایی بهتری نسبت به آیفون و آی پد داشت

چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

تیم کوک : اپل واچ فروش ابتدایی بهتری نسبت به آیفون و آی پد داشت

اپل روز گذشته گزارش مالی سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ را اعلام نمود و در این گزارش، شاهد پیشرفت و ثبت رکوردی جدید در فروش اپل واج نبودیم. این گزارش که از ماه آوریل شروع و به ژوئن ختم می شود، اولین گزارشی است که شامل فروش اپل واچ می شود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

مسئولان مالی شرکت اپل، گزارشات حاصل از فروش اپل واچ را در قسمتی به نام ” Other Products ” ثبت نموده اند که این بخش، سود ۲٫۶۴ میلیاردی برای اپل در پی داشته است. اپل همچنین اعلام نموده است که این گزارشات و اعداد کاملا محرمانه هستند و هر شخصی نمی تواند در مورد آنها اطلاعات کسب کند.

در روزهای ابتدایی ماه ژوئن نیز گزارش هایی منتشر شده بود که حاکی از کاهش فروش اپل واچ نسبت به اوایل رونمایی از آن بود. با همه این تفاسیر، ظاهرا فروش اپل واچ مطابق انتظار مسئولان نبوده است.

تیم کوک : اپل واچ فروش ابتدایی بهتری نسبت به آیفون و آی پد داشت

اما تیم کوک مدیر عامل اپل نظر دیگری در این مورد دارد. او می گوید :

فروش اپل واچ از حد انتظار من بیشتر بوده است. چرا که میزان درخواست از میزان تولید بیشتر بوده است. در کنار این مسائل، ما بسیار شگفت زده هستیم که گجتی تولید کرده ایم که شاخه جدیدی در محصولات شرکت اپل به وجود آورده است.

تیم کوک معتقد است که اپل واچ می توانید یکی از بهترین هدایا برای فصل تعطیلات به شمار آید و شرکت اپل، برنامه هایی برای افزایش تولید این محصول دارد. تیم کوک می افزاید :

اپل واچ نسبت به آیفون و آی پد، فروش ابتدایی بسیار بهتری نیز داشته است.

محققان روزنامه وال استریت ژورنال در تحقیقات خود، به اعدادی دست پیدا کرده اند که آنها را با شما در میان می گذاریم. آنها فروش اپل واچ را ۱٫۲ میلیون دستگاه تخمین زده اند و قیمت میانگین ۵۵۰ دلار را برای آن در نظر گرفته اند. اما بعد از اعلام اعداد و ارقام توسط تیم کوک مدیر عامل اپل، آنها عددد تخمین زده خود را به ۲٫۵ میلیون دستگاه افزایش دادند.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 5 = ده