ویژگی های نسخه چهارم بتای iOS 9

چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

ویژگی های نسخه چهارم بتای iOS 9

همانطور که امرز در اخبار موبایل مگ به سمع و نظر شما رساندیم، اپل از نسخه چهارم بتای iOS 9 پرده برداری کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید تا ویژگی های اضافه شده و تغییرات این نسخه را با هم بررسی نماییم.

تغییر شماره یک

 

ویژگی های نسخه چهارم بتای iOS 9

به عنوان تغییر شماره یک، می توان به اضافه شدن بنری در قسمت پایین صفحه اشاره کرد. توسط این بنر که قابلیت Hand Off را شامل می شود، می توانید از تغییرات فایل ها و مواردی اینچنینی در مولتی تسکینگ خود باخبر شوید.

تغییر شماره دو

ویژگی های نسخه چهارم بتای iOS 9

تغییر دوم را می توان عوض شدن آیکون منوی Notifications دانست. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، آیکون نوتیفیکیشن ها به رنگ خاکستری بوده که در ورژن جدید، به رنگ قرمز تغییر پیدا کرده است.

تغییر شماره سه

ویژگی های نسخه چهارم بتای iOS 9

به عنوان تغییر سوم می توان به اضافه شدن قابلیت Home Sharing به قسمت موزیک ها اشاره کرد. توسط این قابلیت، می توانید موزیک های خود را با افراد خانواده خود به اشتراک بگذارید.

تغییر چهارم

ویژگی های نسخه چهارم بتای iOS 9

تغییر شماره چهارم به آی پد مربوط می شود. نرم افزار Podcasts برای آی پد به قابلیت تصویر در تصویر مجهز شده است. همانطور که می دانید، این قابلیت در iOS 9 اضافه شده است و به کاربر این اجازه را می دهد تا در هنگام کار با یک نرم افزار، فیلم تماشا کند. ( همانطور که در تصویر فوق می بینید )

تغییر پنجم

ویژگی های نسخه چهارم بتای iOS 9

به عنوان تغییر پنجم و آخرین مورد باید به اضافه شدن منوی جدید برای انتخاب عکس های اشاره کنیم. در ورژن ها قبلی و هنگام آپلود عکس، منویی از پایین صفحه باز می شد و زیر منوها در آن نمایش داده می شد. اما در ورژن جدید و نسخه چهارم بتا از iOS 9 ، همانطور که در تصویر فوق می بینید، رابط کاربری منوی آپلود عکس تغییر پیدا کرده است.

در صورت مواجهه و اطلاع از تغییرات بیشتر، آنها را در همین تاپیک خدمت شما بیان خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

منبع iClarified
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • روشن کردن قابلیت Low Power Mode [ آموزش آی او اس ۹ ]
  • آموزش استفاده از صفحه لاک و هوم در آیفون ۶ اس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه − = 3