نوت ۵ قطعا تا پایان آگوست عرضه می شود

جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

نوت 5 قطعا تا پایان آگوست عرضه می شود

به نظر می رسد گلکسی نوت ۵ ،گوشی محبوب و پرطرفدار سامسونگ که بسیاری منتظر عرضه آن هستند قصه ی درازی دارد و هر روز شایعات و اخبار جدیدی از آن به گوش می رسد . از اخبار منتشر شده درباره ی زمان عرضه ی رسمی این گوشی گرفته تا تصاویر رندر شده منتسب به این گوشی هوشمند ، اکنون نیز منبعی ناشناسی اخبار جدیدی از نوت۵ منتشر کرده که بسیاری از مشخصات قبلی این گوشی را زیر سوال می برد. با موبایل مگ همراه باشید.

پیش از این منابع بسیاری تصاویر رندر شده منتسب به نوت ۵ را منتشر کرده بودند که در آن قلمی خاص خودنمایی می کرد. در ادامه با منتشر شدن اخبار جدید و اطلاعات تکمیلی از این تصاویر رندر شده کم کم ویژگی های این گوشی محبوب فاش شد از ویژگی خاص قلم آن با فشار دادن انتهای قلم می توان نوک قلم را درون و بیرون برد تا مشخصات فنی همچون قاب پشتی خمیده ی آن.

نوت 5 قطعا تا پایان آگوست عرضه می شود

اکنون یک منبع ناشناس کره ای فاش کرده است که این گوشی قطعا تا اواخر ماه آگوست یعنی تقریبا اوایل شهریورماه به دست کاربران می رسد و زمان عرضه ی آن را به طور احتمالی ۱۳ اگوست تعیین کرده است. علاوه بر این منبع ناشناس کره ای فاش کرده که سامسونگ در نوت ۵ خود از یک باتری غیرقابل تعویض استفاده می کند. این باتری به گوشی پرس شده و قابلیت جداشدن توسط کاربر را نخواهد داشت. علاوه بر اینکه بدنه ی نوت ۵ فلزی خواهد بود و مهم تر از همه خبری از قلمی با ویژگی های منتشر شده قبلی نیست و به نظر می رسد، ویژگی های منتسب داده شده به نوت ۵ خیال پردازی بوده است.

علاوه بر نوت ۵ ،سامسونگ قرار است در ۱۳ اگوست یعنی ۲۱ مردادماه از ساعت هوشمند جدید خود که Gear A نام دارد نیز پرده برداری کند.

باید تا زمان عرضه ی رسمی این محصولات جدید منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ می تواند انتظارها را برآورده کند؟

شما چه نظری دارید آیا سامسونگ با نوت ۵ می تواند بازار را تکان دهد ؟

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • برترین گوشی های هوشمند با قابلیت ضبط ویدیوی ۴K
  • مقایسه گوشی های هوشمند LG V10 و گلکسی نوت ۵
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    7 × هشت =