آیا اچ تی سی «هیما آئرو» توسط AT&T منتشر خواهد شد؟

شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اگر به ماه خرداد برگردیم، خبری از یک اسمارت فون «های اند» خارق العاده با نام «هیما آئرو» (Hima Aero) از کمپانی اچ تی سی انتشار یافته بود که قرار است در ماه اکتبر یا به عبارتی دیگر اواخر مهر عرضه شود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید تا ببینید آیا AT&T مسئولیت انتظار آن را بر عهده خواهد گرفت؟

آیا اچ تی سی «هیما آئرو» توسط AT&T منتشر خواهد شد؟اسمارت فون نام برده شده، از یک صفحه نمایش کواد اچ دی (Quad HD) با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ بهره مند خواهد بود. متاسفانه، اندازه ی صفحه نمایش اعلام نشده است اما همه ی ما صد در صد مطمئن هستیم که از پنج اینچ کوچک تر نیست. بر اساس گزارشاتی که در خرداد ماه و یا همین چند روز اخیر منتشر شده اند، تاکید زیادی بر روی دوربین آن شده است. به عبارتی دیگر، دوربین اسمارت فون اچ تی سی هیما آئرو با دیافراگم f/1.9، بسیار پیشرفته خواهد بود. البته نکته ی مهم دیگری که در دوربین از اهمیت ویژه ای برخوردار است، قابلیت تصویر برداری با فرمت RAW می باشد.

اخیراً اخباری به گوشمان رسیده بود که حاکی از اختصاصی بودن آئرو برای کشور های اروپائی بود اما هم اکنون بر اساس خبر @evleaks، این محصول توسط AT&T نیز تایید شده است. البته لازم به ذکر است که زمان مشخصی برای انتشار و عرضه ی آن به بازار تعیین نشده است ولی به احتمال قریب به یقین تا پایان سال جاری میلادی، ۲۰۱۵، عرضه خواهد شد؛ چون قرار است کمپانی های قدَر دنیا، تا پایان سال یا به عبارتی دیگر در نیمه ی دوم همین سال، آخرین پرچم داران خود را به میدان مبارزه بفرستند؛ محصولاتی از قبیل ال جی G4 پرو، یا گلکسی نوت ۵ و همچنین آیفون ۶ اِس و…آیا اچ تی سی «هیما آئرو» توسط AT&T منتشر خواهد شد؟

کمپانی اچ تی سی، محصولاتی با صفحه نمایش کواد اچ دی داشته است (از قبیل وان ME، وان E9 پلاس، وان M9 پلاس) اما تا به حال این محصولات راه به ایالات متحده ی آمریکا باز نکرده بودند. در نتیجه، اسمارت فون اچ تی سی هیما آئرو را می توان اولین اسمارت فون کواد اچ دی اچ تی سی در ایالات متحده ی آمریکا به شمار آورد.

باید منتظر ماند و دید که هیما آئرو چه ویژگی های دیگری خواهد داشت؟

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آیا این ویدئو متعلق به اچ تی سی وان A9 است؟ [تماشا کنید]
  • پرچم دار ۱۰ هسته ای اچ تی سی با نام وان A9 تایید شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه + 3 =