ظاهر طلایی رنگ و نحوه خروج قلم S Pen گلکسی نوت ۵

دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0
ظاهر طلایی رنگ و نحوه خروج قلم S Pen گلکسی نوت 5

گلکسی نوت ۵

یک تصویر منتشر شده از فبلت سامسونگ گلکسی نوت ۵ – که خیلی ها مشتاقانه منتظر عرضه ی آن هستند – این فبلت را به رنگ طلایی نشان می دهد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

انتظار می رود که سامسونگ، این فبلت و همچنین گلکسی اس ۶ اج پلاس را در ماه اوت و قبل از آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس به بازار عرضه کند. تصاویر طلایی رنگ سامسونگ گلکسی نوت ۵، دو عدد آیکون برنامه های AT & T را در صفحه اصلی آن نشان می دهد که دیگر شکی در مورد ارائه دهنده ی این فبلت باقی نمی گذارد.

ظاهر طلایی رنگ و نحوه خروج قلم S Pen گلکسی نوت 5

گلکسی نوت ۵

همچنین سوال دیگری که این تصویر در مورد گلکسی نوت ۵ پاسخ می دهد، نحوه ی خروج قلم S Pen از این فبلت است. قبلاً صحبت ها مبنی بر این بود که سامسونگ قرار است از مکانیزمی استفاده کند در که در آن قلم به صورت خودکار و با استفاده از یک برنامه – که توسط سامسونگ ساخته شده – از این فبلت خارج شود. اما این موضوع بعداً توسط یک منبع ناشناس کره ای تکذیب شد. همانطور که تصویر گرفته شده از قسمت پایین این فبلت نشان می دهد، یک شکاف کوچک وجود خواهد داشت که به شما فضای کافی می دهد تا با استفاده از انگشت اشاره تان قلم را خارج کنید. به نظر می رسد که طرح خارج شد قلم به صورت خودکار، حداقل یک سال دیگر زمان می برد.

ظاهر طلایی رنگ و نحوه خروج قلم S Pen گلکسی نوت 5

گلکسی نوت ۵

همین عکس نشان می دهد که در گلکسی نوت ۵، اسپیکر، پورت میکرو USB و جک ۳٫۵ میلی متری صدا – درست مثل گلکسی اس ۶ ( S6 ) در قسمت پایین این فبلت قرار گرفته اند.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آپدیت Galaxy S6 و Galaxy S6 edge و افزایش عمر باتری
  • گوشی VKworld VK560 با ویژگی های خوب و قیمت پایین
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه + 1 =