لذت وبگردی با ۵ مرورگر اندرویدی سریع و کم حجم

چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

لذت وبگردی با 5 مرورگر اندرویدی سریع و کم حجمقطعا یکی از کارهایی که اکثر ما با موبایل ها و تبلت های اندرویدی خود انجام می دهیم وبگردی است. برای یک وب گردی درست و حسابی نکات بسیاری وجود دارد اما یکی از مهم ترین آن ها بهره گیری از یک مرورگر سریع  است که در کنار اینکه صفحات وب دلخواه شما را به سرعت و در سه سوت بدون هیچ مشکلی باز کند کم حجم بوده و حافظه ی زیادی از گجت هوشمند اندرویدی شما را اشغال نکند. با موبایل مگ همراه باشید تا ۵ مرورگر سریع و کم حجم را به شما معرفی کنیم تا از این به بعد از وبگردی هایتان لذت بیشتری ببرید.

 1. مرورگر APUS

لذت وبگردی با 5 مرورگر اندرویدی سریع و کم حجماین مرورگر پیش از این با نام A5 معروف بوده است. این مرورگر اندرویدی سرعت بسیار بالایی در باز کردن صفحات وب دارد و حجم اندکی از گجت شما را اشغال می کند.حجم این مرورگر که ما را به یاد مرورگر معروف سافاری سیستم عامل ios می اندازد ۶ مگابایت است.

 1. مرورگر Zero

لذت وبگردی با 5 مرورگر اندرویدی سریع و کم حجماین مرورگر از لحاظ ظاهری شاید شما را جذب نکند و شاید بهتر است بگوییم این مرورگر ظاهر زیبایی ندارد اما در عوض حجم آن بسیار کم ۱٫۸ مگابایت و سرعت آن در باز کردن صفحات وب عالی است.

 1. مرورگر Boat مینی

لذت وبگردی با 5 مرورگر اندرویدی سریع و کم حجماین مرورگر دوست داشتنی و سبز حجم بسیار مناسبی دارد. مرورگر  Boat مینی

حجمی معادل ۹٫۲۵ مگابایت دارد که شاید کمی سنگین به نظر برسد اما در عوض ظاهر شکیل و سرعت این مرورگر شما را راضی می کند.

 1. مرورگر CM

لذت وبگردی با 5 مرورگر اندرویدی سریع و کم حجمظاهر این مرورگر بسیار شبیه مرورگر APUS  است علاوه بر ظاهر، مشخصات آن نیز به این مرورگر شبیه است با این تفاوت که سرعت آن کمی پایین تر است. این مرورگر شما را به یاد سیستم عامل ios می اندازد.

 1. مرورگر Orbitum

لذت وبگردی با 5 مرورگر اندرویدی سریع و کم حجمآخرین مرورگر این لیست نسبت به بقیه سنگین تر بوده و حجم بیشتری را اشغال می کند. این مرورگر که یکی از بهترین مرورگرهای این فهرست پنج تایی نیز به حساب می آید ۲۷٫۷ مگابایت فضا اشغال می کند و با طراحی متریال خود ظاهر جدید و زیبای و سرعت بالایی در باز کردن صفحات وب دارد.

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • ارائه بروزرسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو در تاریخ ۵ اکتبر
 • اپل اپلیکیشن Move to iOS را برای اندروید عرضه کرد
 • دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  شش − = 5