وجود اندروید اوتو در بیشتر مدل های ۲۰۱۶ فولکس

پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

استفاده از اندروید اوتو ( Android Auto ) به صورت روزانه در حال افزایش است. بسیاری از تولید کنندگان خودرو در تلاش هستند تا این پلتفرم گوگل را وارد محصولات خود نمایند. فولکس از جمله شرکت هایی است که قدم در این راه گذاشته است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

وجود اندروید اوتو در بیشتر مدل های 2016 فولکس

 شرکت فولکس قصد دارد تا در اولین خودرو که از سیستم MIB II بهره می برد و به زودی نیز معرفی خواهد شد، از این قابلیت ( اندروید اوتو ) در کنار CarPlay و MirrorLink استفاده نماید. این ماشین در دو مدل با صفحه نمایش های ۶٫۵ و ۸ اینچی به بازار عرضه خواهد شد.

پیشتر در خبرها اعلام شده بود که شرکت فولکس قصد استفاده از اندروید اوتو را دارد. اما خبر امروز که به صورت رسمی اعلام شده است، بر اخبار پیشین مهر تأیید زده است. این خبر حاکی از آن است که بیشتر مدل های تولید شده در سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی فولکس، از این قابلیت، یعنی اندروید اوتو بهره خواهند برد.

وجود اندروید اوتو در بیشتر مدل های 2016 فولکس

اما اخبار خوب را می خواهید بشنوید؟ برخی از مدل های جدید که دارای این قابلیت می باشند، کمتر از یک ماه آینده رونمایی و عرضه خواهند شد. اولین مدل با سیستم MIB II به صورتی برنامه ریزی شده است که تا اواخر جولای به چرخه استفاده کاربران وارد خواهد شد. بسیاری از علاقمندان به ماشین های تولید شده توسط کمپانی فولکس، می توانند منتظر این واقعه باشند.

سیستم MIB II یک امکان تفریحی یا مسیریابی نیست. در واقع شرکت فولکس این سیستم را به سه بخش زیر تقسیم بندی کرده است :

  • امنیت سیستم
  • راهنمایی و اخطار
  • ارتباط با اپلیکیشن ها

آخرین گزینه، قسمتی است که اندروید اوتو در آن قرار خواهد گرفت.

مایکل هورن مدیر عامل شرکت فولکس در این باره می گوید :

وجود اندروید اوتو در بیشتر مدل های 2016 فولکس  با استفاده از پلتفرم جدید MIB II، نسل جدید محصولات شرکت فولکس که به زودی به بازار عرضه می شوند، دارای یک پلتفرم جامع و فراگیر خواهند بود که این امکان، باعث می شود تا خودروهای فولکس به یکی از پیشرفته ترین محصولات در این زمینه تبدیل شوند.

وجود اندروید اوتو در بیشتر مدل های 2016 فولکس

منبع Android Authority
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


هفت × 9 =