کاهش قیمت دو گوشی گلکسی S6 و گلکسی S6 اج

پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

کمپانی سامسونگ در پی ساخت محصولات جدیدی از قبیل نوت ۵ یا گلکسی اس ۶ اج پلاس، نگران کاهش میزان فروش دو محصول اس ۶ و اس ۶ اج می باشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

کاهش قیمت دو گوشی گلکسی S6 و گلکسی S6 اججلب است بدانید که سامسونگ درست دو هفته قبل از رونمایی از دو محصول جدید (نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس)، این خبر را اعلام کرده است. این خبر در رسانه ی خبری Korea time در صبح پنج شنبه، هشتم مرداد مصادف با سیُم جولای اعلان شد. مسئول بخش فروش این دو محصول مدعی است که سیاست های کمپانی سامسونگ در جهت کاهش قیمت دو گوشی یاد شده اجازه ی این کار را به ما می دهد. این عمل برای تثبیت موقعیت دو محصول انجام شده است.

البته لازم به ذکر است که هنوز میزان کاهش قیمت مشخص نشده ولی احتمال می رود که حدود ۷۰ تا ۱۰۰ دلار کاهش قیمت وجود داشته باشد. اگر اخبار مرتبط با دنیای تکنولوژی و فناوری را دنبال می کنید، قطعا می دانید که هنگام ورود دو محصول گلکسی اس ۶ اج و اس ۶ نیز، نسخه ی اس ۵ با کاهش قیمت محسوسی رو به رو شد.

البته یک حدس دیگر نیز محتمل است؛ بعضی از وب سایت های خبری کره ای بر این باور اند که این سامسونگ، نسخه ی سطح پایین تری از این دو محصول را با قیمت بسیر پایین به فروش برساند؛ به عنوان مثال قابلیت ضد آب بودن را از آن حذف کند.

بدون شک دلیل این کار سامسونگ، نزدیک شدن به رونمایی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس می باشد. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • گوشی سامسونگ Galaxy Mega On توسط TENNA تأیید شد
  • ویدئوی تبلیغاتی تبلت گلکسی تب S2
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    8 + = پانزده