پرندگان خشمگین ۲ برای اندروید و ios ارائه شد

پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

بازی پرطرفدار و دوست داشتنی پرندگان خشمگین ۲ که پیش از این خبر ساخت آن از طرف کمپانی Rovio تایید شده بود ،امروز رسما برای اندروید و ios ارائه شد و برای دانلود در مارکت ها قرار گرفت. در ادامه برای خواندن اطلاعات بیشتر از این بازی محبوب و دانلود آن با موبایل مگ همراه باشید.

به گفته ی شرکت سازنده، سبک پرندگان خشمگین ۲  مانند قسمت اول این بازی است و تغییری از بابت سبک بازی صورت نگرفته است شما مثل نسخه ی یک این بازی باید پرندگان را به سمت خوک های مهاجم پرتاب کنید و از شر آن ها خلاص شوید. مثل نسخه های پیشین در مرحله شاهد زیر مرحله هایی خواهید بود که باید آن ها را رد کنید.

پرندگان خشمگین 2 برای اندروید و ios ارائه شداما یکی از قسمت هایی  که به سری دوم این بازی اضافه شده این است که شما قبل از هر مرحله می توانید انتخاب کنید که با کدام یک از پرندگان خشمگین می خواهید این مرحله را سپری کنید، امکانی که در نسخه ی قبلی وجود نداشت و شما مجبور بودید به کمک پرندگانی که خود بازی در هر مرحله در اختیار شما قرار می داد بازی را به سرانجام برسانید. 

پرندگان خشمگین 2 برای اندروید و ios ارائه شدپرندگان خشمگین ۲ نسبت به ورژن قبلی ظاهر گرافیکی بسیاری خوب و قوی دارد و شما می توانید از بازی بیشتر از قبل لذت ببرید. این بازی امروز برای اندروید قابل دانلود بوده و به زودی برای ios قابل دریافت خواهد بود.

برای دانلود این بازی برای  موبایل ها  و تبلت های اندرویدی خود برروی تصویر زیر کلیک کنید:

پرندگان خشمگین 2 برای اندروید و ios ارائه شد

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ارائه بروزرسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو در تاریخ ۵ اکتبر
  • اپل اپلیکیشن Move to iOS را برای اندروید عرضه کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هشت − = 2