شیائومی در چند ماه آینده تبلتی با پلتفرم ویندوز ۱۰ عرضه می کند [شایعه]

جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴ ۲:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0
شیائومی در چند ماه آینده تبلتی با پلتفرم ویندوز 10 عرضه می کند [شایعه]

تبلت شیائومی با پلتفرم ویندوز ۱۰

به گفته یک تحلیلگر مشهور چینی، شیائومی مشغول آماده سازی یک تبلت با پلتفرم ویندوز ۱۰ است تا در آینده نزدیک آن را وارد بازار کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

با توجه به کاهش فروش جهانی تبلت ها، شیائومی اخیراً از عرضه ی هر گونه تبلتی به بازار خودداری کرده است. آخرین باری که این شرکت یک تبلت جدید را روانه بازار کرده، به مارس ۲۰۱۴ و عرضه ” شیائومی می پد ” بر می گردد. در ماه مه امسال، ” لی جون ” مدیر عامل شیائومی در صفحه Weibo ( یک وبسایت میکروبلاگینگ چینی ) خود در پاسخ به شایعاتی مورد تسلیم شدن کمپانی شیائومی در بازار تبلت، این شایعات را رد کرده است؛ اما در بیانه خود به برنامه ی خاصی در این مورد اشاره نکرده است.

اگر چه تحلیلگر چینی ادعا می کند که تبلت جدید شیائومی با پلتفرم ویندوز ۱۰ در سه ماهه سوم امسال رونمایی خواهد شد، اما تاریخ مشخصی برای عرضه این تبلت مشخص نشده است. این بدین معنی است که تبلت جدید شیائومی، می تواند در هر تاریخی – از همین الان تا پایان ماه سپتامبر – رو نمایی و عرضه شود.

شیائومی قرار است از نسخه جدید MIUI ( اندروید سفارشی شده ی کمپانی شیائومی ) در تاریخ ۱۶ آگوست پرده برداری کند و ما اکنون بیشتر در مورد اولین تبلت ویندوزی این کمپانی خبر هایی می شنویم. از سوی دیگر ارائه یک محصول با ویندوز ۱۰ در همان زمانی که این کمپانی از یک رام اندرویدی جدید رو نمایی می کند، می تواند یک تصمیم ناشیانه باشد. از آنجا که ما در جریان موضوع MIUI هستیم، اگر شیائومی واقعاً در آینده نزدیک یک تبلت با ویندوز ۱۰ عرضه کند، خیلی جالب است که بدانیم چه برنامه ای برای این کار دارد؛ چون این کمپانی معمولاً اندورید را برای خود سفارشی سازی می کند، اما این کار – با توجه به محدودیت های اعمال شده از طرف مایکروسافت – برای ویندوز امکان پذیر نیست.

هنوز مانده تا ببینیم شیائومی روی تبلت ویندوزی خود از ورژن موبایل این سیستم عامل استفاده خواهد کرد یا نسخه کامل آن؛ اما با توجه به اینکه مایکروسافت برای تبلت های ۸ اینچ به بالا، نسخه کامل ویندوز را توصیه می کند، برای این تبلت، نسخه کامل ویندوز ۱۰ محتمل تر به نظر می رسد.

نظر شما در مورد عرضه تبلت ویندوزی از سوی شیائومی چیست؟

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تایید گوشی شیائومی Mi 4c توسط TENAA و AnTuTu
  • مقایسۀ کوتاه رابط کاربری MIUI 7 و MIUI 6 [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    7 − شش =