قابلیت شارژ بی سیم در موتورولا دروید

جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

علیرغم شایعات بسیاری که حاکی از رونمایی موتورولا از مدل دروید در همین هفته بودند، هنوز هم موتورولا دروید رونمایی نشده است. برخی از اخبار ادعا می کنند که در نسخه ی بعدی موتورولا دروید، قابلیت شارژ بی سیم وجود خواهد داشت. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

قابلیت شارژ بی سیم در موتورولا درویدالبته در این هفته نسخه های دیگری از قبیل موتورولا موتو ایکس استایل (X style)، موتو ایکس play و همچنین موتو جی ۲۰۱۵ معرفی شده اند. شایان ذکر است که موتورولا اعلام کرده اسمارت فون موتو ایکس play در کشور ایالات متحده ی آمریکا عرضه نخواهد شد اما موتورولا اذعان داشته است که گزینه های دیگری برای خرید در کشور ایالات متحده ی آمریکا وجود خواهند داشت. به احتمال زیاد، یکی از گزینه های جدید برای ورود به بازار آمریکا موتورولا دروید به شمار می آید.

چندی پیش، تصویری از قاب اسمارت فون دروید در فضاای مجازی انتشار یافته بود که محل قرار گیری دوربین و چند شاخصه ی دیگر را مشخص می کرد. در تصویر زیر می توانید عکسی جدید از بدنه ی پشتی دروید ببینید.

قابلیت شارژ بی سیم در موتورولا دروید

همان طوری که از عنوان این خبر نیز مشهود است، موتورولا دروید همانند دروید توربو در سال گذشته، از قابلیت شارژ بی سیم بهره می برد. متاسفانه، این ویژگی، تنها موردی است که درباره ی دروید می دانیم. هنوز مشخص نیست که موتورولا در چه تاریخی از آخرین محصول خود پرده برداری می ند اما به احتمال قریب به یقین، همانند سال های گذشته شرکت وریزون (Verizon) مسئولیت عرضه ی ان را بر عهده خواهد داشت. هر لحظه ممکن است اخبار و یا گزارشاتی از سایر قابلیت ها و امکانات موتورولا دروید درز کند؛ پس با موبایل مگ همراه باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • موتورولا آماده عرضه گوشی موتو ایکس پلی در هند است
  • رونمایی گوشی ضد ضربه و خش موتورولا Bounce در دی ماه
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    6 + یک =