۵ بازی فکری برتر برای آیفون

یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 7

بازی های فکری و معمایی در بازی یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین ژانرهاست که در هر سیستم عاملی نیز وجود دارد؛ چه در سیستم عامل جاوا و سیمبین و چه در اندروید و ویندوز فون و آی او اس. در ادامه با ۵ بازی برتر فکری برای آیفون همراه موبایل مگ باشید.

این سبک بازی با پله پله بودنش، می تواند در عرض یک دقیقه حل شود و گاهی پیش می آید که در عرض ساعت های متمادی نیز حل نخواهد شد. در ذیل قصد داریم به ۵ بازی فکری و معمایی برتر در سیسم عامل آی او اس اشاره کنیم.


Prune . 1

5 بازی فکری برتر برای آیفون

بازی Prune یک بازی فکری است که تمامی موضوعاتش از درخت ها و مزرعه ها می باشند. این امر قابل تحسین است. شما در این بازی وظیفه دارید که درخت بکارید، به قول معروف به آن ها برسید و توجه کنید، از خطرات احتمالی نجاتشان دهید. در این بازی می بایست جان تازه ای به خاک مرده ی زمین ببخشید. شاید این بازی بتواند انسان را با طبیعت و درختکاری آشتی دهد و لذت پرورش گیاه و درخت را برای ما تداعی کند. بازی Prune با قیمت ۳٫۹۹ دلار در اپ استور قرار دارد که می توانید دانلود کنید.


۲ . Divide by Sheep

5 بازی فکری برتر برای آیفون

5 بازی فکری برتر برای آیفون

در بازی Divide by Sheep همانند بسیاری از بازی ها و انیمیشن ها، یک شخصیت منفی به نام «گریم ریپر» (Grim Reaper) وجود دارد که به دنبال غرق کردن گوسفند ها می باشد. حال چرا این شخصیت منفی به دنبال غرق کردن گوسفند هاست؟ Grim فقط می تواند با مرده ها دوست شود به همین دلیل قصد دارد این گوسفند های دوست داشتنی را بکشد تا بتواند با آن ها دوست شود. به ظاهر داستان جالبی است. شما باید این گوسفند ها را که در جزیره های کوچکی گیر کرده اند نجات دهید. نجات دادن گوسفند ها مستلزم حل معما هایی است که بدنه ی اصلی بازی را تشکیل می دهند. این محصول با قیمت ۲٫۹۹ دلار در اپ استور برای دانلود موجود می باشد.


۳ . the Mesh

 

5 بازی فکری برتر برای آیفون

در بازی Mesh شما با اعداد سر و کار دارید. در خلال این بازی شما وظیفه دارید که کاشی های اعداد را طوری کنار هم بچینید که بیشترین امتیاز از آن به دست آید. اگر بدون دقت کافی کاشی ها را کنار هم قرار دهید، کاشی های اعداد به پایان می رسند در حالی که به امتیاز مقبول نرسیده اید. این بازی با قیمت ۱٫۹۹ دلار بر روی اپ استور قرار دارد.


۴ . Furdemption

5 بازی فکری برتر برای آیفون

بازی Furdemption شما را به یک سواری بر روی مواد مذاب دعوت می کند. در این بازی، شما در نقش یک خرگوش سلطنتی هستید که باید از مواد مذاب و آتش و خلاصه از یک جهنم به تمام معنا فرار کنید. در خلال بازی Furdemption، تله های مرگباری قرار دارد که می بایست از آن فرار کنید. صد مرحله ی جذاب در این بازی قرار دارد که به ترکیبی از هوش و تجربه نیاز دارد؛ اگر قصد دارید این بازی جذاب را تجربه کنید کافی است روی دکمه دانلود کلیک کنید.

 


 

۵ . har-mo-ny 3

5 بازی فکری برتر برای آیفون

در بازی har-mo-ny 3 شما با ترکیبی از رنگ ها و موسیقی سر و کار دارید و موظف هستید که آن ها را در نسبت خاصی قرار دهید. شعار این بازی سه کلمه است: موزیک برای گوش ها، آرامش برای چشم ها و چالش برای مغز. برای تجربه ی حسی نو از ترکیب موسیقی و رنگ ها، کافیست روی دکمه دانلود کلیک کنید. این بازی با قیمت ۲٫۹۹ دلار به فروش می رسد.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه دانگرید از iOS 9 به ۸٫۴٫۱
  • چگونه اپلیکیشن ها را در آیفون فولدر بندی کنیم؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه + = 15