صف طولانی طرفداران مشتاق دیدن وان پلاس۲ در بریتانیا!

یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۲۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

در یک اتفاق نادر و عجیب طرفداران گوشی هوشمند وان پلاس۲ که به تازگی توسط شرکت سازنده معرفی شده است، برای دیدن این گوشی هوشمند و کار کردن با آن در بریتانیا صف طولانی تشکیل دادند. با موبایل مگ همراه باشید.

صبح امروز شرکت چینی وان پلاس برای نمایش گوشی هوشمند جدید و پرطرفدار خود یعنی وان پلاس۲ دفتر شرکت معروف SwiftKey’s در بریتانیا را اجاره کرد تا طرفداران این گوشی جدید بتوانند آن را از نزدیک ببینند و مختصری با آن کار کنند. شاید این کمپانی چینی فکرش را نمی کرد که برای دیدن موبایل جدیدش صفی طولانی در پشت درهای دفتر SwiftKey تشکیل شود و عده ی زیادی برای دیدن وان پلاس۲ صف بکشند!

صف طولانی طرفداران مشتاق دیدن وان پلاس2 در بریتانیا!

طرفداران وان پلاس۲ توانستند تنها حدود یک ساعت و سی دقیقه از این گوشی هوشمند بازدید و با آن کار کنند. طبق اخبار، بیش از ۱۲۰ نفر در این صف حضور داشتند که اکثر آن ها را مردان تشکیل می دادند.

کمپانی وان پلاس به خبرگزاری U.K. press اعلام کرده است: تا اکنون بیش از یک میلیون نفر درخواست خرید وان پلاس۲ را در سایت ثبت کرده اند. این گوشی هوشمند در یازده آگوست رسما به فروش می رسد.

قرار است وان پلاس۲ در دو نسخه به فروش برسد. نسخه ی ۱۶ گیگابایتی ۳۲۹ دلار و نسخه ی ۶۴ گیگابایتی این گوشی به قیمت ۳۸۹ دلار به فروش خواهد رسید.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ظرف ۶۴ ثانیه ۳۰ هزار وان پلاس۲ در چین فروخته شد
  • تا پایان سال منتظر گوشی جدید دیگری از وان پلاس باشید
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    2 × = دوازده