تصاویر جدید : آیفون ۶s دو دهم میلی متر ضخیم تر از آیفون ۶

دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

تصاویر جدیدی از آیفون ۶s به بیرون درز کرده است که نشان می دهد این تلفن هوشمند از آیفون ۶ دو دهم میلی متر (۰٫۲ میلی متر) ضخیم تر است. با موبایل مگ همراه باشید.

ماه گذشته تصاویری از آیفون بعدی اپل یعنی آیفون ۶s منتشر شده بود که این گوشی را با ضخامت ۷٫۱ میلی متر نشان می داد. در حالی که آیفون ۶ ضخامتی معدل ۶٫۹ میلی متر داشته است. به تازگی نیز تصاویر و اطلاعات جدیدی از آیفون ۶s منتشر شده که صحت ضخامت قبلی را تایید می کند. طبق اخبار پیشین، آیفون جدید به فناوری فورس تاچ ( Force Touch ) مجهز است. فناوری ای که پیش از این در ساعت های هوشمند اپل نیز مورد استفاده قرار گرفته بود. با استفاده از این فناوری، می‌توان میزان فشار وارد شده به صفحه‌ی نمایش لمسی را تشخیص داد و براساس فشار وارد شده، قابلیت‌های مختلفی را در اختیار کاربر قرار داد. هم چنین وضوح تصویر آیفون ۶s از همتای پیشین خود بهتر و قوی تر خواهد بود.

تصاویر جدید : آیفون 6s دو دهم میلی متر ضخیم تر از آیفون 6

طبق اخبار دیگری که به تازگی منتشر شده است احتمالا آیفون ۶s پلاس ۰٫۲ میلی متر از همتای خود یعنی آیفون ۶s ضخیم تر بوده و ۷٫۳ میلی متر ضخامت خواهد داشت.

جالب است بدانید تصاویر فاش شده جدید از آیفون ۶s توسط کارمندان فاکس کان در هنگام اسمبل کردن آیفون ۶ در مارس امسال یعنی کم تر از ۶ ماه پیش گرفته شده است. و اطلاعات مربوط به آیفون قبلی نیز توسط کارمندان فاکس کان فاش شده بود.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 − = دو