کاهش قیمت گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج در اروپا

دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کمپانی سامسونگ رسماً قیمت گوشی های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج را در بخش هایی از اروپا کاهش داد که میزان این کاهش تا ۱۵۰ یورو کمتر از قیمت اولیه آن اعلام شده است. البته این خبر چندان جای تعجب نداشت؛ چرا که سامسونگ هفته پیش اعلام کرد که این کار، تاکتیکی برای تنظیم قیمت آخرین پرچم داران معرفی شده توسط این کمپانی است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

کاهش قیمت گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج در اروپا

گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج۳۰

با مروری بر قیمت های بعضی فروشگاه های رسمی سامسونگ در اروپا می توان دید که قیمت پایین ترین مدل گلکسی اس ۶ ( مدل ۳۲ گیگابایتی ) اکنون ۵۹۹ یورو است و قرار است قیمت آن ۱۰۰ یورو کاهش یابد. اما گلکسی اس ۶ اج با قیمت کنونی ۶۹۹ یورو کاهش قیمت بیشتری ( ۱۵۰ یورو ) را تجربه خواهد کرد. البته قیمت این دو گوشی در بریتانیا کمی پایین تر از قیمت اولیه آن است؛ به این صورت که قیمت اس ۶، از ۵۹۹ یورو به ۵۵۹ یورو و قیمت اس ۶ اج از ۶۹۹ یورو به ۶۶۹ یورو کاهش پیدا کرده است.

با توجه به گزارش مالی سامسونگ در هفته گذشته، دلایل این کاهش قیمت کمک به حفظ روند فروش تا پایان سال است. این کار احتمالاً برای کمک به سامسونگ برای رقابت با قیمت های ارزان تر ارائه شده توسط رقبای این کمپانی است.

همچنین بخشی از برنامه سامسونگ، معرفی محصولات جدید رده بالا یعنی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس است که احتمالاً بالاتر از قیمت کنونی کاهش یافته گلکسی اس ۶ قیمت گذاری شده اند.

منبع androidauthority

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ویدئوی تیزر ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2 [تماشا کنید]
  • فردا؛ تاریخ عرضۀ گلکسی نوت ۵ و اس ۶ اج پلاس توسط T Mobile
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    یک × = 2