تا پایان سال منتظر گوشی جدید دیگری از وان پلاس باشید

دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

بنیان‌گذار شرکت چینی وان پلاس آقای  Carl Pei در گفت‌وگوی امروز خود با USA Today اعلام کرده است که گوشی هوشمند بعدی کمپانی وان پلاس تا قبل از پایان سال عرضه خواهد شد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.


تا پایان سال منتظر گوشی جدید دیگری از وان پلاس باشیدبنیان‌گذار وان پلاس به USA Today گفته است که تلفن هوشمند این کمپانی حوالی کریسمس عرضه خواهد شد. وی اعلام کرده است که این گوشی هوشمند هنوز مشخص نیست که ازنظر مشخصات فنی بهتر از وان پلاس۲ باشد و یا نه.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این  کمپانی چینی قرار است پیش از پایان سال گوشی هوشمندی به نام OnePlus X که نمایشگری بهتر از وان پلاس۲ باکیفیت ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ دارد را عرضه نماید.

این اولین بار نیست که اخباری از عرضه‌ی گوشی دیگری از جانب وان پلاس تا پایان سال به گوش می‌رسد. پیش‌ از این در ماه آوریل نیز اخبار زیادی مبنی بر تولید یک گوشی جدید و ارزان از وان پلاس۲ به گوش می‌رسید.

بنیان‌گذار وان پلاس در بخش دیگری از مصاحبه‌ی خود با روزنامه‌ی آمریکایی USA Today  گفته است :

وقتی من طرح اولیه گوشی بعدی‌مان را دیدم به‌شدت شیفته‌ی آن شدم اما پس از دیدن وان پلاس۲ نظرم تغییر کرد . بااین‌حال هردوی این گوشی‌ها (وان پلاس۲ و موبایل بعدی این کمپانی) دوست‌داشتنی و خوب هستند و بسیار سخت است که از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنیم.

Carl Pei در ادامه صحبت‌هایش به این روزنامه بین‌المللی گفته است که در این پنج سال بازار تلفن‌های هوشمند فقط مختص سه کمپانی سامسونگ، اپل و وان پلاس بوده است و دیگر شرکت‌ها به دلیل اینکه نتوانسته‌اند حاشیه امنیتی در این بازار پیدا کنند، در این فهرست قرار ندارند. او افزوده است: عملاً بسیاری از شرکت‌ها در تولید تلفن‌های هوشمند ضعیف هستند چراکه نمی‌توانند در این بازار رشد کنند و درآمد کسب کنند.

 

تا پایان سال منتظر گوشی جدید دیگری از وان پلاس باشید

 

او هم‌چنین به یک‌میلیونی شدن تقاضای خرید وان پلاس۲ نیز اشاره کرد و افزود: ما با وان پلاس۲ توانستیم در عرصه‌ی فروش تلفن‌های هوشمند رکوردشکنی کنیم اما این تازه اول کار است و امیدواریم که امسال به تولید گوشی در تعداد ۳ تا ۵ میلیون نیز دست‌یابیم .

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ظرف ۶۴ ثانیه ۳۰ هزار وان پلاس۲ در چین فروخته شد
  • صف طولانی طرفداران مشتاق دیدن وان پلاس۲ در بریتانیا!
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − یک = 2