فردا، تاریخ ارتقاء اچ تی سی وان M9 به اندروید ۵٫۱ در اروپا

سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اسمارت فون اچ تی سی وان M9 چندی پیش در ایالات متحده ی آمریکا به اندروید آب نبات چوبی ۵٫۱ ارتقاء یافته بود. هم اکنون اخباری در فضای مجازی انتشار یافته اند که حاکی از ارتقاء این محصول در اروپا می باشند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

 

فردا، تاریخ ارتقاء اچ تی سی وان M9 به اندروید 5.1 در اروپا

اسمارت فون اچ تی سی وان M9 در ایالات متحده ی آمریکا توسط شرکت های زیادی از قبیل AT&T، تی موبایل و اسپرینت عرضه می شود. خوشبختانه، این اسمارت فون تقریباً در تمام کشورها و قاره ها گسترده شده است؛ از شرق آسیا تا خاور میانه و آفریقا و اروپا و حتی آمریکای شمالی.

بر اساس گزارش گراهام ویلر (Graham Wheeler)، مدیر تولید و خدمات کمپانی اچ تی سی در اروپا، اسمارت فون اچ تی سی وان M9 در تاریخ پنجم آگوست مصادف با چهاردهم مرداد ماه یعنی فردا، به اندروید آب نبات چوبی ۵٫۱ به روز رسانی خواهد شد. وی در توئیتر خود به تمام کاربران این اسمارت فون در اروپا مژده داده است.

فعلاً هیچ جزئیاتی از این به روز رسانی اعلام نشده است و تنها چیزی که ما میدانیم، تاریخ به روز رسانی (فردا) می باشد. بدون شک امروز اخبار جدید و تکمیلی پیرامون این به روز رسانی منتشر خواهد شد پس با موبایل مگ همراه باشید.

منبع GSM Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • HTC گوشی +One M9 را با دوربینی ۲۱ مگاپیکسلی دوباره عرضه کرد
  • عرضۀ HTC One M9 plus در اروپا از اواخر تیر ماه
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه − = 7