محصول بعدی خانوادۀ هونور با یک دوربین اسلایدی می آید

سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۹:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اخبار و گزارشات حاکی از آن اند که کمپانی هوآوی در حال آماده کردن محصولی دیگر از خانواده ی هونور می باشد. اگرچه مدت زمان زیادی از معرفی هونور ۷ نمی گذرد. جالب است بدانید که دوربین محصول جدید این کمپانی، اسلایدی است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

محصول بعدی خانوادۀ هونور با یک دوربین اسلایدی می آید

در واقع، کمپانی هواوی برای عضو جدید خانواده ی ارزان قیمت هونور، دوربینی اسلایدی قرار داده است. به عبارتی دیگر، یک رِیل در قسمت دوربین عقب قرار دارد که می تواند به عنوان دوربین جلو هم به کار گرفته شود.  تصویر بالا نمایان گر همه چیز خواهد بود.

همان طوری که در تصویر بالا نیز می بینید، این تصاویر و این گزارشات را TENAA منتشر کرده است. به جرأت می توان گفت که این چنین خلاقیتی در حوزه ی گوشی ها و اسمارت فون ها لازمه ی اصلی هر کمپانی است. البته جالب است بدانید که برای گرفتن تصویر با دوربین اصلی، به راحتی می توان این کار را انجام داد. اما به منظور اخذ تصاویر سلفی، می بایست از بخش دوربین اصلی خارج شد و سپس اسلاید دوربین را کشید. لازم به ذکر است که این کار (کشیدن اسلاید) با دست انجام نمی شود؛ به عبارتی دیگر، به لطف خلاقیت کمپانی هواوی و قرار دادن دکمه ای فیزیکی در وجه چپ این گوشی، کشیدن اسلاید بسیار راحت تر شده است.

در ظاهر، این خلاقیت بسیار بی فایده و بی مصرف تلقی می شود، اما نکته ای در پس این خلاقیت قرار نهفته است. قرار گیری دوربین جلو در قسمت بالایی صفحه نمایش، سهم قابل توجهی از فضای آزاد برای جایگیری صفحه نمایش را می کاهد. به عنوان مثال یک اسمارت فون با اندازه ی ۵٫۷ اینچ داریم اما اندازه ی صفحه نمایش آن ۵٫۲ اینچ است. قرار گیری دوربین جلو بالای صفحه نمایش دلیل همین امر خواهد بود.

بر اساس گزارشات و اخبار TENAA، این محصول تا کنون با شناسه ی هوآوی ATH AL00 خوانده می شود. اما به محض رونمایی و یا معرفی رسمی، کمپانی هوآوی نامی بهتر و شایسته تر برایش بر می گزیند. متأسفانه هیچ جزئیاتی پیرامون اجزای داخلی و امکانات هوآوی ATH AL00 درز نکرده است؛ البته جالب است بدانید که تنها خبر درز کرده پیرامون هوآوی ATH AL00، برخورداری آن از یک حسگر اثر انگشت می باشد. این حسگر اثر انگشت بر روی دکمه ی فیزیکی دوربین سلفی (برای کشیدن اسلاید) قرار دارد.

بر اساس عقبه ای که از کمپانی هوآوی سراغ داریم، این گوشی نیز از جمله محصولات دو سیم کارته محسوب می شود و به احتمال زیاد، از یک پردازنده ی Kirin بهره مند خواهد بود. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع GSM Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تصاویری عجیب از هواوی Mate اس در محیط واقعی
  • هواوی Mate اس توسط GCF تایید شد+تاریخ رونمایی
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    7 + = نُه