آمادگی سامسونگ برای پرداخت ۱۰۰ میلیارد دلار جهت درمان سرطان کارمندان

سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در شرکت های بزرگ فعال در زمینه تکنولوژی، معمولا رازها مدت زیادی دوام نمی آورند. مخصوصا زمانی که مربوط به سلامت افراد شود. افرادی که مشغول به تولید دیوایس هایی هستند که مورد علاقه ما بوده و زندگی ما به آنها وابسته است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

آمادگی سامسونگ برای پرداخت 100 میلیارد دلار جهت درمان سرطان کارمندان

 همانگونه که می دانید، اینگونه مسائل تنها با گفتن عباراتی مانند ” معذرت می خواهم ” یا ” ببخشید ” درمان و بهبود پیدا نمی کنند. طبیعتا باید هزینه ای در این میان پرداخت شود. شرکت بزرگ سامسونگ اعلام کرده است که هزینه ۱۰۰ میلیارد دلاری برای درمان کارمندان دارای سرطان خود کنار گذاشته است. همچنین مخارج زیادی برای بهبود روند تولید محصولات خود نیز در نظر گرفته است. این مقدار تقریبا به ۸۵ میلیون دلار می رسد.

بر اساس گزارش هایی که شرکت کره ای شارپ ارائه کرده است، بالغ بر ۲۰۰ نفر از افراد کارمند در شرکت سامسونگ در اثر تشعشعات رادیویی حین تولید محصولات، به بیماری مبتلا شده اند که حدود ۷۷ نفر از آنها متأسفانه فوت کرده اند.

مانند تمامی شرکت های تولید کننده دیگر، شرکت سامسونگ نیز با اینگونه مسائل درگیر بوده و هست. این مسائل جزء موضوعاتی به حساب می آید که امیدواریم به زودی به حداقل رسیده و در صورت امکان، کاملا برطرف شوند.

منبع Android Authority
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اولین تصاویر گلکسی J3 منتشر شدند
  • تبلت ۱۸٫۴ اینچی سامسونگ رسما معرفی شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هفت − = 5