۷ چیزی که در مورد آیفون ۶ اس می دانیم

چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

ماه آگوست در حال گذر و کم کم به ماه سپتامبر نزدیک می شویم. ماهی که اپل معمولا از آیفون جدید خود رونمایی می کند. امسال تفاوتی نسبت به سال های گذشته ندارد و ما انتظار داریم که تیم کوک، در ماه سپتامبر از آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس رونمایی کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

7 چیزی که در مورد آیفون 6 اس می دانیم

همانطوری که می دانید، اپل معمولا در سری اس آیفون های خود، بهبود های سخت افزاری را به نسل قبل اعمال می کند. به همین دلیل، ما انتظار تغییرات ظاهری زیادی را نباید از آفون ۶ اس و ۶ اس پلاس داشته باشیم. در واقع، آنها باید طراحی نسل قبل خود یعنی آیفون ۶ و ۶ پلاس را یدک بکشند. اما انتظار داریم که ویژگی های جدیدی را دارا باشند.

ما در این مقاله نمی خواهیم در مورد مشخصات صحبت کنیم، چرا که سری ” اس ” آیفون معمولا تغییرات سخت افزاری را به صورت خودکار به خود می بیند. ما می خواهیم در مورد ویژگی هایی صحبت کنیم که در محصولات دیگر اپل وجود داشته و پیش بینی می کنیم که به سری بعد آیفون یعنی ۶ اس و ۶ اس پلاس اضافه شوند.

7 چیزی که در مورد آیفون 6 اس می دانیمضخامت بیشتر بدنه :

آیفون نسل بعد طبق شایعات و گزارشات مختلفی که در سطح اینترنت منتشر شده و پیشتر در موبایل مگ نیز به آن پرداختیم، از ضخامت بیشتری برخوردار خواهد بود. این افزایش ضخامت طبق صحبت هایی که بین سات ها نثل شده است، چیزی حدود ۰٫۲ میلیمتر است که بسیار ناچیز به نظر می رسد.

 7 چیزی که در مورد آیفون 6 اس می دانیمپردازنده جدیدتر، سریع تر و قدرتمندتر :

پیش بینی می کنیم که اپل در آیفون نسل بعد از پردازنده A9 خود استفاده نماید. این پردازنده توسط شرکت های TSMX و سامسونگ تولید خواهد شد که به ترتیب وظیفه تولید ۳۰ و ۷۰ درصد این قطعه را بر عهده دارند. این پردازنده پیش بینی می شود که بر اساس پردازنده های ۱۴ نانومتری طراحی شود. بر اساس گزارشات رسیده، A9 قرار است تا به سبک پردازنده های تخت FinFet تولید شود و به این ترتیب، دارای قدرت بیشتر، تولید گرمای کمتر و سریع تر خواهند بود.

 7 چیزی که در مورد آیفون 6 اس می دانیمرم دو برابر :

می توانیم این را یک آرزو تلقی کنیم. اما طبق شایعاتی که تا به حال مطرح شده است، پیش بینی می کنیم که آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس دارای دو گیگابایت رم ( دو برابر نسل پیشین خود ) باشند. این قضیه در مورد آیفن ۵ اس، ۶ و ۶ پلاس نیز مطرح شده بود. اما اینبار ظاهرا به واقعیت نزدیک تر است. سال گذشته، آیپد ایر ۲ با رم دو گیگابایتی عرضه شد. پس می توانیم انتظار داشته باشیم که آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس نیز از این قضیه مستثنی نباشند.

7 چیزی که در مورد آیفون 6 اس می دانیمبدنه مقاوم تر :

همانطور که مستحضر هستید، هنگام رونمایی از آیفون ۶ و ۶ پلاس، کمپینی جهت خم شدن این محصول تشکیل شد و سر و صدای زیادی نیز به پا کرد. حال طبق گزارشات، مشخص شده است که اپل از آلومینیوم مقاوم تری برای تولید آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس بهره برده است.

7 چیزی که در مورد آیفون 6 اس می دانیمدوربین با کیفیت تر :

از زمان آیفون ۴ اس، اپل از دوربین های ۸ مگاپیکسلی برای آیفون های خود استفاده می کرد. در سال ۲۰۱۵، ظاهرا اپل تصمیم گرفته تا تغییراتی در دوربین آیفون ها ایجاد نماید. آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس پیش بینی می شود که با دوربین ۱۲ مگاپیکسلی و قابلیت فیلم برداری ۴K همراه باشند. همچنین طبق عکس هایی که با عنوان شایعه پخش شده است، همچنان بیرون زدگی دوربین وجود دارد.

7 چیزی که در مورد آیفون 6 اس می دانیمدوربین جلوی با کیفیت تر :

در دنیایی که دوربین های جلوی بالای ۵ مگاپیکسل در حال تبدیل شدن به یک استاندارد هستند، حتی اپل نیز نمی تواند از این رقابت عقب بماند. از سال ۲۰۱۱ ، دوربین جلوی آیفون ها ۱٫۲ مگاپیکسل بوده و همچنان هم هست. اما ظاهرا اپل تصمیم گرفته به مانند دوربین پشت، دوربین جلوی آیفون ها را نیز دچار تغییر نماید. بسیاری از منابع اعلام کرده اند که آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس دارای دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی خواهند بود.

7 چیزی که در مورد آیفون 6 اس می دانیمصفحه نمایش دارای فناوری فورس تاچ ( Force Touch ) :

یکی از فناوری هایی که اپل واچ از آن بهره می برد، قابلیت فورس تاچ بود. ما نیز پیش بینی می کنیم که اپل از این تکنولوژی در آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس نیز استفاده نماید. این فناوری به کاربر این اجازه را می دهد که با لمس صفحه در حالت ها و با میزان فشار مختلف، دستورهای متفاوتی را از دستگاه خود انتظار داشته باشد.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 − = دو