بهترین مکان برای قرار گیری اسکن اثر انگشت نکسوس۶

چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۹:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

بهترین مکان برای قرار گیری اسکن اثر انگشت نکسوس6

اوایل ماه ژانویه (بهمن ماه) بود که موتورولا و گوگل اعلام کردند که در حال همکاری باهم برای ساخت نکسوس ۶ هستند. مدیر عامل موتورولا اعلام کرد که این دو شرکت قصد ندارند از حسگر اثر انگشت در نکسوس۶ استفاده کنند. با این حال به تازگی تصاویر جدیدی منتشر شده که نشان می دهد اگر نکسوس۶ اسکنر اثر انگشت داشت، چه ظاهری پیدا می کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

مدیرعامل موتورولا پیش از این که از قرار دادن اسکنر اثر انگشت در نکسوس۶ منصرف شود، اعلام کرده بود قرار است اسکنر اثر انگشت در پشت نمایشگر نکسوس۶ تعبیه شود.

بهترین مکان برای قرار گیری اسکن اثر انگشت نکسوس6

حال چینی ها دست به کار شده اند و تصور کرده اند که اگر نکسوس ۶ قرار بود از اسکنر اثر انگشت استفاده کند، بهترین مکان قرار گیری آن در کدام قسمت گوشی می توانست باشد؟ آن ها طبق گفته ی مدیر عامل موتورولا این سنسور اثر انگشت را در دایره ی پشت گوشی یعنی دقیقا همان قسمتی که لوگوی موتورولا در آن حک شده است، قرار داده اند.

بهترین مکان برای قرار گیری اسکن اثر انگشت نکسوس6

پیش از این موتورولا و گوگل تصمیم گرفته بودند که حسگر اثر انگشت را در نکسوس۶ قرار ندهند. به نظر می رسد که اگر این دو شرکت قصد بهره گیری از حسگر اثر انگشت را داشتند، بهترین مکان قرار گیری این اسکن پشت صفحه نمایش بود.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مقایسه گوشی های هوشمند LG G4 و نکسوس ۵X ال جی
  • گوگل:اندروید آبنبات چوبی هم اکنون برروی ۲۳٫۵ درصد از دیوایس ها نصب شده است
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × پنج = 25