تصاویر جدیدی از کاور گلکسی اس ۶ اج پلاس

پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

شرکت Spigen، یک کمپانی تولید کننده ی قاب و کاور محافظ گوشی است. این شرکت هم اکنون تصاویری از انواع کاور ها و قاب های محافظ گلکسی اس ۶ اج پلاس را در فضای مجازی انتشار داده است. برای مشاهده ی این تصاویر در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویر جدیدی از کاور گلکسی اس 6 اج پلاس

بر اساس گزارشی که شرکت Spigen منتشر کرده بود، این قاب های محافظ قرار است از تاریخ سی ام سپتامبر مصادف با هشتم مهر ماه روانه ی بازار شوند. البته این دو اسمارت فون قبل از هشتم مهر ماه به بازار خواهند آمد و بازار را به لرزه در خواهند آورد.

البته دیدن این تصاویر آن چنان جذابیتی ندارد. چون قبلاً هم تصاویری از اسمارت فون گلکسی اس ۶ اج پلاس دیده بودیم. اندازه ی قاب های محافظ اس ۶ اج پلاس ۰٫۶ اینچ از بدنه ی ۵٫۷ اینچی آن بزرگ تر است.

تصاویر جدیدی از کاور گلکسی اس 6 اج پلاس

قیمت این محصول نیز اعلام شده است. گلکسی اس ۶ اج پلاس با قیمت ۷۹۹٫۹۹ یورو به فروش می رسد.  البته لازم به ذکر است که این قیمت در ازای نسخه ی ۳۲ گیگابایتی آن طلب می شود. با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت که ۷۹۹٫۹۹ یورو برابر با ۸۷۶ دلار ایالات متحده ی آمریکا می باشد. تقریباً تمامی مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری به جز صفحه نمایش، در دو محصول نام برده شده مشابه هستند. برخی از شایعات حاکی از آن اند که گلکسی اس ۶ اج پلاس قرار است در روز بیست و یکم آگوست مصادف با سی ام مرداد ماه منتشر شود. البته این تاریخ را وب سایت SamMobile تایید کرده است.

تصاویر جدیدی از کاور گلکسی اس 6 اج پلاس

شایعات بسیار زیادی در مورد اسمارت فون گلکسی اس ۶ اج پلاس در فضای مجازی منتشر شده که یکی از آن ها به ۵٫۷ اینچی بودن صفحه نمایش اس ۶ اج پلاس اشاره می کند. یکی از مواردی که توسط منابع موثق تایید شده است، دوربین جلوی ۱۶ مگاپیکسلی اج پلاس می باشد. البته هم اکنون، صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی آن نیز تایید شده است.

تصاویر جدیدی از کاور گلکسی اس 6 اج پلاس

قرار است دو اسمارت فون گلکسی اس ۶ اج پلاس و گلکسی نوت ۵ در تاریخ سیزدهم آگوست مصادف با بیست و دوم مرداد ماه در یک مراسم رسمی سامسونگ، رونمایی شوند. باید تا آن تاریخ منتظر باشیم تا ببینیم که سامسونگ برای ورود به مبارزه ی تابستانی با سایر محصولات مطرح دنیا، چه چاره ای اندیشیده است؟

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • معرفی کامل و جامع گلکسی اس ۶ اج پلاس
  • بهترین قاب های گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    6 − = دو