نرم افزار مترجم صوتی مایکروسافت برای اندروید+دانلود رایگان

جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۹:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 3

امروز، ابَر کمپانی مایکروسافت از نرم افزار مترجم جدیدی برای اندروید و ساعت های هوشمند رونمایی به عمل آورد. این نرم افزار مترجم در وب سایت گوگل پلی به صورت رایگان قرار داده شده است. در ادامه توضیحات و لینک دانلود این نرم افزار، همراه موبایل مگ باشید.

نرم افزار مترجم صوتی مایکروسافت برای اندروید+دانلود رایگاننرم افزار مترجم صوتی مایکروسافت قادر است بیش از ۵۰ زبان زنده ی دنیا را ترجمه کند. یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار یاد شده، صوتی بودن آن است. به عبارتی دیگر شما می توانید به صورت صوتی به زبان خود صحبت کنید و مترجم نیز همزمان هم به صورت صوتی و هم به صورت نوشتاری ترجمه کند. البته، ترجمه ی نوشتاری نیز در آن میسر است.

به نظر می رسد که نرم افزار ارائه شده توسط مایکروسافت برتری زیادی نسبت به مترجم گوگل نداشته باشد؛ در واقع می توان این دو را در یک سطح دسته بندی کرد. ولی چون مترجم مایکروسافت برای ساعت های هوشمند و پوشیدنی های اندروید نیز ساخته شده است، این اپ از برتری نسبی برخوردار می باشد.

همان طوری که ذکر شد، یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار مترجم مایکروسافت صوتی بودن آن به شمار می رود. اما برخی مواقع به دلیل آلودگی صوتی نرم افزار قادر به تشخیص صدای شما نمی باشد؛ در این حالت می توانید از حالت نوشتاری بهره ببرید. در ذیل لینک دانلود نرم افزار مترجم مایکروسافت در گوگل پلی قرار داده شده است که می توانید به طور رایگان دانلود کنید. البته این اپلیکیشن نیاز به اندروید ۴٫۳ به بالا دارد.

نرم افزار مترجم صوتی مایکروسافت برای اندروید+دانلود رایگان

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • قیمت لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال به طور دقیق تعیین شد+لیست قیمت
  • تصاویر رندر گوشی مایکروسافت لومیا ۵۵۰ به بیرون درز کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    چهار − 3 =