ساعت Pebble Time Steel در مرحلۀ پیش فروش

جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

شرکت Pebble از جمله شرکت هایی است که این چند مدت اخیر، توجه های زیادی را به خود جلب کرده است. Pebble در زمینه ی ساعت های هوشمند شهرت دارد. بامداد امروز، پیش فروش محصولی دیگر از این شرکت به نام Pebble Time Steel آغاز شد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ساعت Pebble Time Steel در مرحلۀ پیش فروشبر اساس ادعای کمپانی سازنده، ساعت هوشمند Pebble Time Steel شش تا هشت هفته پس از پیش خرید به دست مشتری خواهد رسید. اغلب ویژگی های سخت افزاری این ساعت همانند نسخه ی قبلی خود می باشد. با این تفاوت که بدنه ی Pebble Time Steel تماماً از فلز ساخته شده است.

البته علاوه بر جنس بدنه، بهبود های دیگری نیز در آن اعمال شده است که از جمله مهم ترین آن ها می توان از به کارگیری «جوهر الکترونیکی رنگی» (e-ink) و باتری قوی تر یاد کرد. جالب است بدانید که فناوری e-ink یا جوهر الکترونیکی در صفحه نمایش دوم اسمارت فون یوتا فون نیز به کار گرفته شده بود. شارژ باتری بهبود یافته در Pebble Time Steel می تواند بیش از ۱۰ روز باقی بماند.

این ساعت همانند نسخه ی پلاستیکی خود این قابلیت را دارد که بخش تذکرات را مرور کرده و به طور صوتی اطلاع دهد. ساعت هوشمند Pebble Time Steel با یک بند چرمی به قیمت ۲۴۹ دلار آمریکا به فروش می رسد. البته این ساعت با یک بند پلاستیکی ۲۲۹ دلار می ارزد. یکی از مهم ترین و جالب ترین ویژگی های ساعت هوشمند Pebble Time Steel ، پشتیبانی از دو سیستم عامل آی او اس و اندروید است. به وسیله ی این ساعت هوشمند می توان اپلیکیشن های هر دو پلتفرم را دانلود کرد. کسانی که این محصول را سفارش دهند، علاوه بر ساعت، صاحب یک دستگاه شارژر بی سیم نیز می شوند.

این محصول در سایت Pebble پیش فروش می شود. برای مشاهده ی تصاویر بیشتر به سایت Pebble مراجعه کنید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • رونمایی از یک ساعت هوشمند توسط دوجی در ماه آینده
  • بررسی جامع و کامل LG Watch Urbane
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 2 = ده